header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

PYRROLINE "Ruibns Outlist"

Olga Bevz on Июнь 12, 2013

image Pyrroline

"Ruibns Outlist", © 2013 Electro Aggression Records

ElectronicРейтинг: 

Музика: 9;  Звук: 9

Загальна оцінка: 9/10

Дата релиза:  07.03.2013

Домашня сторінка: https://www.facebook.com/pages/Pyrroline/168370663180474

Ось нарешті і новий альбом  PYRROLINE який вийшов слідом за  'Behind The Horizon'. Проект, який я особливо полюбив після їхніх виступів в Північній Америці; електронний звук, що вартий того, щоб  бути в центрі уваги. Фрагменти, які були виставлені на SoundCloud були багатообіцяючими  і я був справді  схвильований в той  день коли зміг отримати копію диску. Отже, після декількох тижнів та незліченної кількості прослуховування от, що я думаю про новий альбом гурту  'Ruins Outlast'. 'Disobedience' обрушує на вас справді сильне індастріал звучання. Скоро, але дуже тонко та з зростаючим жалем , наступає фаза де мелодія наче  Arnte малює картину занепаду людської цивілізації. Мелодія приспіву звучить ніби лебедина пісня людства; якщо нічого не відбудеться аби щось змінити, то все буде так як описано в цій пісні. 'Ruins Outlast' переходить в трек 'Effulgent', що в цілому звучить досить органічно; моделі поширюються в безтілесній, похмурій атмосфері, навколо затемненого шепоту.  Один з моїх улюблений треків в цьому альбомі.

Наступний трек називається 'Precious Time' і є досить повільним.  Трек має деякі симфонічні особливості  та додає нам відчуття надії, особисто мені. 'Again' це перший дубль Schmoun's на новому альбомі. Цей трек презентує слухачам інтроспективну подорож  яка відбувається на особистих минулих подіях, як вони можуть впливати на теперішнє та майбутнє якщо ви не в змозі їх відпустити. 'The Round' це перший інструментальний трек. Очікування краю, шум та різні звукові зміни на кожному розі. 'An Animal' дуже нагадує ранній матеріал MENTALLO, не той матеріал який гурт презентував останнім часом.  Повертаючись назад, потрібно зазначити, що гурт зберіг унікальну атмосферу своєї музики, а вокальні ефекти прості та в той же час ефективні. Це почуття, що надає мені цей трек. Йому притаманний правильний дух. 'Ruins Outlast – Cultures Fall' – це проста істина. Людське життя завжди було швидкоплинним. Лише мілісекунда на Землі і тебе уже нема , в той час, як залишки мертвої культури досі можна знайти у всьому світі. Цей трек можна назвати музичним еквівалентом, в темному сприйнятті на обкладинці все ж залишається місце для надії та трохи світла.

Жорстким ритмом відзначається трек  'Incomplete' , що має дивне цифрове та сучасне звучання у порівнянні з старими матеріалами на альбомі.  Пісня схожої на баладу, плаваючу на мелодії, тканину із переплетіння фортепіанних акордів.  'Worlds Sorrow' починається ніби пастка в суспензії. Кожна зміна картинки  створює цілковито нову звукову кімнату. Тут більше текстури, ніж ритму, хоча останній очевидно присутній завжди. Механічний голос продовжує боротись проти шторму, але повністю тоне під величезною кількістю його шарів.  Другий інструментальний трек, леді та джентльмени. Цей заінтригував мене найбільше.  Спосіб в який тут використовуються мелодії, як вони змішуються з усім навколо них і як вони посилюють  різноманітність настрою…Ми наближаємось до останнього треку  'Only Living', інтимного, складного та майже особистого. Щось тоне та відновлюється в словах « коли нічого не залишилось всередині, залишається тільки життя» . 

'Ultranova' проведе вас з альбому який  продовжує дивувати вас з кожним новим прослуховуванням. Я вважаю, буде чесним сказати, що дуже важко досягти такого рівню  стилю. 

Tracklist

01. Disobedience - 5:55

02. Effulgent - 4:31

03. Precious Time - 6:54

04. Again - 4:31

05. The Round - 6:47

06. An Animal - 4:41

07. The Enclave - 4:34

08. Ruins Outlast - Cultures Fall - 4:24

09. Incomplete - 5:04

10. Worlds Sorrow - 4:40

11. Godmode - 4:59

12. Only Living - 4:29

13. Ultranova (Outro) - 3:39

14. Effulgent (Red+Test Remix) - 4:17

15. Disobedience (Jihad Remix) - 6:35

Склад: Arnte, Schmoun

Автор: Sebastian Huhn

Переклад: Olga Bevz

Окрема подяка нашим партнерам http://www.reflectionsofdarkness.com за наданий матеріал. 

Оригінал статті англійською Ви знайдете тут: http://www.reflectionsofdarkness.com/artists-p-t-cdreviews-134/12963-cd-review-pyrroline-ruins-outlast.html1927 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 1 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Grygory Tyrant


GOTHIC.COM.UA DJ / reviewer