Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ШАПКИ форума и раздела Рецензий
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC & DARK MUSIC: opinions, discussions, news, reviews, etc.
советую обратить внимание на абзацы относительно т.н. "готик-сцены"...

Внимание! Не путайте термины: только в Германии говорят "чёрная сцена". В во всем мире, в Украине и других славянских странах говорят: "готика", "готик-сцена" и "готы"! Готик-сцена - понятие, которое объединяет многие музыкальные жанры: gothic rock, gothic metal, различную готик-электронику (dark electro, synth pop etc), музыку с элементами готики и многое другое.

налицо полное отсутствие музыкальной образованности и уважения к читателям, которым предлагается кушать подобные отходные выводы о музыке...

настойчиво предлагаю не поддаваться дезинформации и игнорировать этот абзац при чтении шапок соответствующих разделов.

_________________с уважением, борец за правду Core :)

ЗЫ я заранее готов к последующим обвинениям в несостоятельности и неуважении, выносе(очередном) вопроса на "широкий загал", также я готов к очередным предложениям и риторическим вопросам в духе "нужно взрослеть", "когда же ты позврослеешь?" и тп.

ЗЗЫ свежие редакции являются ни чем иным как болезненной реакцией на недавние споры по этому поводу и нежеланием учитывать мнение других

ЗЗЗЫ я по-прежнему готов к компромиссному решению проблемы, т.е. удалению соответствующих абзацев... =) только и всего... казалось бы...
Darja
слушай, Борец за правду:)) любой термин (в данном случае, schwarze szene) можно интернационализировать;))

а потом объясни мне, стиль industrial относится к gothic? вот, в по этой классификации он к ней не относится, глянь сюда:
http://www.darkwaver.com/subculture/music-map.php

а в шварце-сцену его можно внести, ты не согласен?

Music: какой-то треш по enter tv...
а потом объясни мне, стиль industrial относится к gothic? вот, в по этой классификации он к ней не относится

а в шварце-сцену его можно внести, ты не согласен?

я искренне рад, что редактор новостей пишет правильные вещи, собственно я и борюсь с тем, чтобы индастриал и тд не пихали в готику. сходи на титулку форума и раздела рецензий и почитай, что там понаписал наш Главный Редактор...

ЗЫ курсивом напечатана цитата, а не мое утверждение! :)
Rigor Mortis
пропоную, шоб всі залишилися більш менш задоволеними, приблизно таке формулювання:

увага! не плутайте терміни "готика" і "готик-сцена". бо тоді як готика – це сукупність певних музичних стилів, шо включає в себе блаблабла, під готик-сценою (також часто використовується термін "шварце сцене", який походить з німеччини) розуміють субкультуру в цілому, а на даний момент вона включає в себе не лише перелічені вище музичні стилі, шо відносяться безпосередньо до готики, а й блаблабла.

під "блаблабла" пропоную дати можливість кору (тіранту, бехолдеру тощо) підставити те, шо він/вони вважає/ють за потрібне, адже він/вони справді розуміється/ються на цьому. а таке дороге багатьом слово "готика" залишиться в свою чергу недоторканим.

також мені здається недоречним використання соплей про славянські країни і т.д. (у нас же вже навіть президент новий, годі вже оцих "братніх" слів;)
також мабуть варто уникати терміна "готик-електроніка", чи принаймні спочатку визначити, чи відноситься там приставка готик- саме до готики чи до сцени в цілому.

у разі, якшо моє формулювання не задовольнить, можна було б це обговорити прямо тут, на форумі. та й новий фак заодно.

змінимо правила! гласність, прозорість і таке інше… :))
Darja
Core, какая я не внимательная, сорри:)) Решила, что наклонным текстом ты просто сделал акцент на своём замечании. Тогда, в моём сообщение вместо Борец за правду следует читать Главный Редактор:))
Tyrant
Я бы заменил "готик-сцена" на "темная сцена", или хотя бы "готик-индустриальная сцена". Это может быть не так правильно с позиции маркетинга, но более правильно классификационно.

Music: DIE LAUGHING Glamour and suicide
Горець
Готы - это бывшие панки. Отцы грайндкора NAPALM DEATH - тоже бывшие панки. Следовательно грайндкор - это в некоторой степени готично.

споры о терминологии продолжаются...
2Rigor Mortis:
під "блаблабла" пропоную дати можливість кору (тіранту, бехолдеру тощо) підставити те, шо він/вони вважає/ють за потрібне, адже він/вони справді розуміється/ються на цьому. а таке дороге багатьом слово "готика" залишиться в свою чергу недоторканим.

з "готичних" позицій можна було б погодитись на таке, але я не гот і не вважаю, що ототожнення наприклад індустріального проекту разом з готичним під загальною вивіскою "готік сцене" вірне.

найбільше ж мене обурює в тому абзаці т.н. "готік-електроніка": назвати суто індустріальну чи синтпоп музику "готичною електронікою" потрібна неабияка нахабність :))
Zavgosp
ех, люблю такі топіки:)))
але я не гот

то чого нам у кашу плюєш?:))

розумієш, це як пити "бон-акву", при цьому вважаючи її еталоном мінеральної води...
Taghirion
з "готичних" позицій можна було б погодитись на таке, але я не гот і не вважаю, що ототожнення наприклад індустріального проекту разом з готичним під загальною вивіскою "готік сцене" вірне.

по-перше, загальна вивіска "готік сцене", під якою розуміють "шварце сцене", справді існує, і в німеччині також, просто використовується набагато рідше.
по-друге, я також прихильник терміну "шварце сцене" чи, принаймні, там якоїсь темної сцени/dark scene, але ж мова йшла про компроміс.
по-третє, я теж "не гот";) тут вже питання, на шо ми орієнтуємося... я не знаю, як там воно все виглядає в америці якій-небудь, але в німеччині вже давно немає готів в тому розумінні, в якому ти "не гот". є шварце сцене і її представники, яких називають чорними/готами/груфті і які надають перевагу тій чи іншій музиці в рамках сцени. між собою вони НЕ ДІЛЯТЬСЯ на готів/індустріалів/сінтпопперів/металістів/тощо.

я теж вже втомився битися головою об стіну... кину лише те, шо якогось хєра не захотіло відправитися в жж:

ну твоя справа, звісно... але не треба все, шо каже стренджер, автоматично піддавати нищівній критиці:)

скоріше все-таки персонажі, шо маються на увазі тобою, скажімо так, німецькі юргени і хайналі "звісно є", але "не можна говорити однозначно":) тобто просто з власного досвіду скажу (умовно, не розуміти буквально): нема готики, нема індастріалу, нема сінт/фьюча попу, є шварце сцене. все. це справді ОДНА субкультура (не одна музика, але одна субкультура), окремі представники якої в плані музики надають перевагу чи то готиці, чи індастріалу, чи сінт/фьюча попу.

просто у нас чогось вважають, шо шварце сцене - це ОКРЕМІ субкультури, УМОВНО об"єднані на основі музики в одне ціле. може так і було колись, зараз же ситуація прямо протилежна: шварце сцене - це ОДНА субкультура, УМОВНО розділена на основі музики на складові.

я все це кажу не по журналам і не по розмовам з "ідеологами" готики по бекстейджам, а просто на основі відвідування клубів, концертів, фестивалів, спілкування зі звичайними рядовими "готами" вживу і на форумі. я сподіваюсь ти віриш в мою здатність визначення приблизного інтелектуального рівня людини:)

міняй твої консервативні погляди трошки, побач нарешті те, шо є. не треба так страшно чіплятися до термінів:)

найбільше ж мене обурює в тому абзаці т.н. "готік-електроніка": назвати суто індустріальну чи синтпоп музику "готичною електронікою" потрібна неабияка нахабність :))

ну, по-моєму, в запропонованому рігор мортіс варіанті саме того, шо викликає в тебе найбільше обурення, нема;)
stranger
2 Zavgosp

але я не гот

garno pidmicheno...)

2 Taghirion

по-перше, загальна вивіска "готік сцене", під якою розуміють "шварце сцене", справді існує

вже давно немає готів в тому розумінні, в якому ти "не гот".

ОДНА субкультура (не одна музика, але одна субкультура), окремі представники якої в плані музики надають перевагу чи то готиці, чи індастріалу, чи сінт/фьюча попу.

я теж вже втомився битися головою об стіну

міняй твої консервативні погляди трошки, побач нарешті те, шо є.

Ty vse pravylno Coru napisav (jedine - ja b zvizno vykoristav slovo gothic szene). Tilki na zhal na Cora tze nijak ne vpline, bo vyn zhive u "svoemu fantastichnomu sviti", de gothic szene ne totozhna schwarze scene i future pop do neji ne nalezhit... ale tvoja unformazija bude duzhe korisna usim hto mozhe misliti bilsh vidkrito...

same tak majut ukr. gothy rozumity gothic szenu, tomu treba bude chastishe tze pisaty v forumi etc... a ja zi svojeji storony vzhe tze pitannya vpisav jak punkt v Gothic FAQ, jakij pochinaju povilno onovluvaty...

Music: ASP - She wore shadow, Marylin Manson - New Shit, Tanzi na vole - Televizionnij sneg
Darja
Предлагаю перенести обсуждение вопросов по Gothic FAQ в отдельную тему.
загальна вивіска "готік сцене", під якою розуміють "шварце сцене", справді існує, і в німеччині також, просто використовується набагато рідше.

я цього не відкидаю, але я вважаю це неправильним і нелогічним.

шварце сцене - це ОДНА субкультура, УМОВНО розділена на основі музики на складові.

це вже твоє особисте сприйняття або ж непоінформованність. різні музичні течії не можуть стати однією субкультурою просто так, в них абсолютно різне позиціонування, максимум - вони можуть взаємодоповнювати одне одного(що й власне сталося), але не об"єднуватися(принаймі на даний момент).
далі: є окремі стилі пост-індастріалу, які не входять до узагальнення "шварце-сцена", наприклад noise, power electronics, ти ніколи не побачиш на ВГТ скажімо merzbow, non, genocide organ etc, але вони - невід"ємна частина пост-індастріалу, тобто маємо протиріччя: якщо все, як ти кажеш, одна субкультура, то чого ж їх нема в братній когорті дружніх стилів?..

просто у нас чогось вважають, шо шварце сцене - це ОКРЕМІ субкультури, УМОВНО об"єднані на основі музики в одне ціле.

"у нас": ти орієнтуєшся на думки далеко не непересічних людей, багатьом на це начхати і їм, що субкультура, що ні, що готік-сцена, що ще там щось - пофіг!.. точно так же як і десь в інших місцях. от Віталік наприклад: прочитав журнал і всьо: "в журналі так написано, а Кор нічого не розуміє і "zhive v svoemu fantastichnomu sviti". він - всього-навсього consumer в данному контексті, йому більшого розуміння і не потрібно. готика та й годі(деталі див. у останньому дописі Віталіка).

міняй твої консервативні погляди трошки, побач нарешті те, шо є. не треба так страшно чіплятися до термінів:)

в чому проявляється мій "консервативізм"? ткни пальцем. до того ж я навіть не заводив окрему бесіду про спільність чи розрізненність субкультур.

почитай, що написав Віталік: він не розуміє навіть, що ти написав, і далі талдичить своє... він навіть не хоче розуміти того, що пишу я, постійно перекручуючи мої слова... прикро.

ПС мої співчуття готам у зв"язку з "оновленням ФАКу"...
Taghirion
це вже твоє особисте сприйняття або ж непоінформованність

ну так, звісно... непроінформованість...

різні музичні течії не можуть стати однією субкультурою просто так, в них абсолютно різне позиціонування

слухай, давай перестанемо теоретизувати. я не вважаю "субкультурність" настільки важливою "наукою", шоб полемізувати, шо можливо, а шо нє, і чому це так, а не інакше. мені повністю достатньо фактів ("експериментального підтвердження"). так само мені глибоко плювати на історію розвитку і причину виникнення цих фактів.

є окремі стилі пост-індастріалу, які не входять до узагальнення "шварце-сцена", наприклад noise, power electronics

ну і? ось, доречі, одна з причин, чому альтернотивою "шварце сцене" є назва "готік-сцена", а не "індастріал-сцена":)

тобто маємо протиріччя: якщо все, як ти кажеш, одна субкультура, то чого ж їх нема в братній когорті дружніх стилів?..

бо я кажу, як ти правильно зазначив, не про стилі музики, а про субкультуру.

ти орієнтуєшся на думки далеко не непересічних людей, багатьом на це начхати і їм, що субкультура, що ні, що готік-сцена, що ще там щось - пофіг!..

ну я мабуть краще знаю, на думки кого я орієнтуюсь;) ось на твою, наприклад, нормально?
я вмію відрізнити, чи є в людини думка з якогось приводу, чи нє.

готика та й годі(деталі див. у останньому дописі Віталіка).

ми всі знаємо пунктик віталіка щодо терміну "готика". я теж його не поділяю.

в чому проявляється мій "консервативізм"? ткни пальцем. до того ж я навіть не заводив окрему бесіду про спільність чи розрізненність субкультур.

заводив. в будь-якому разі з твоїх фраз це випливало, інакше б я не казав того, шо казав.

почитай, що написав Віталік: він не розуміє навіть, що ти написав, і далі талдичить своє...

а шо ти мені про віталіка талдичиш?!:) тей пост адресувався тобі...

він навіть не хоче розуміти того, що пишу я, постійно перекручуючи мої слова... прикро

так, частково це факт. але я ж тут причому?:) ти от теж часто не хочеш розуміти того, шо пишу я (один з останніх прикладів - дискусія в топіку про ложку дьогтя чи як там)...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2017 Ukrainian Gothic Portal