Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ФОТО. Львів. Олеський замок та вечірка. Личаківське кладовище.
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Core
Так як репортажу ніякого напевно не буде чи буде днів він через надцять, ось вам ціла купа фот(всі фото 1280х960 у розгорнутому вигляді, всього 95 штук):

фото Львову - http://photo.gala.net/index_1.php3?action=...mp;id=120065243

фото з вечірки та Олеський замок - http://photo.gala.net/index_1.php3?action=...mp;id=120065245

Личаківське кладовище - http://photo.gala.net/index_1.php3?action=...mp;id=120065246 ...

ПееС: пишіть коментарі сюди або до альбому, якщо забажається... сюди напевно краще... smile.gif
Zavgosp
я розчарований - мене нема на фотках..
Core
пардон, економилось місце для фот Личаківського... smile.gif
Danner
Нда, особенно порадовала вторая фотка XD... (...) Такие вещи, конечно, могут вызывать здоровые улыбки smile.gif, но их надо дома держать, а не в инет выкладывать. Неужели не было более адекватных снимков этой постановки?
Core
фотка убилась уже... условия просто экстремальные были, несколько ужранных товарищей постоянно вызывали опаски на предмет своего падения на меня плюс камера глюкала, в итоге две фоты только сделал...
anonymous
Кор, то ти такий милий маленький хлопчик!!! smile.gif цьомки-бомки!
Danner
Ой. Пасиба... smile.gif (нету тут смайлика со страдальчески поднятыми бровями и дебильской смущенной улыбочкой) Да, условия действительно были ужасные, и самое смешное то, что они были настолько ужасными, что даже того, что происходило, толком никто не запомнил... и описывать не захотел...

Надеюсь, Ты не обиделся на мой наезд.

2 ALL: а если серьезно, кто-то же фотографировал постановки рок-балета? По крайней мере первую точно снимали (вспышки были)... Заказы на оптовые поставки фоток принимаете?
YourJesus
в мене є 2 чи 3 фотки - одну я вставив в репортаж, але Стренджер шось не спішить його публікувати...
Core
2YourJesus:

ого, навіть репортаж написано, це добре!..

слухай, а в тебе всього 3 фоти чи є ще?.. цікаво було б глянути...

2anonymous:

та ні, я галімий... smile.gif
YourJesus
та написаний і висланий вже давно - але я так бачу шо він "нафіг нужен" - бо стільки часу пройшло а ще не опублікували... а 3 фотки то в мене того балету, а взагалі є ще трохи...
Core
так викладуй десь чи на мило зашли, якшо і-нету не жалко... smile.gif
stranger
2 YourJesus

Roman, reportagi ja otrimav...Sorry, scho tak povilno - zaraz u UGP trohi problemy s hostingom...lezhat poky materiali z Mera Luna, Herbstnaechte, Olessky, Goth party in Kiev, etc... virishimo problemy - vse bude postupovo opublikovano...) sche potribny foto, jakscho vony je..
YourJesus
2 stranger

та які проблеми Віталік... коли викладите тоді викладите... мені не горить. а фотки ніби всі вислав ті що більш менш паті стосуються...

2 Core

інету не жалко але вони скоро все таки будуть на порталі...

2 ?

я бачу тепер кожного підписали тіпа who is who. к чєму би ета...
Taghirion
>я бачу тепер кожного підписали тіпа who is who. к чєму би ета...

це шоб кора більше модератором і адміністратором сайту не називали...smile.gif
Core
о, так, справді, вже дістало... smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2017 Ukrainian Gothic Portal