Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Кінофестиваль "Молодість"
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC CINEMA
harold
Hello!А хто з вас був на кінофестивалі "Молодість"?Надіюся,що готи не зігнорували цей кінофест...Мені там сподобалось,було багато "думаючих" фільмів(ті,які я переглянув)...Напишіть свої враження!
Evilly
QUOTE(harold @ Nov 2 2005, 16:39)
Hello!А хто з вас був на кінофестивалі "Молодість"?Надіюся,що готи не зігнорували цей кінофест...Мені там сподобалось,було багато "думаючих" фільмів(ті,які я переглянув)...Напишіть свої враження!
[right][snapback]140635[/snapback][/right]

Готи фестиваль не зігнорували, а фестиваль готів зігнорував. Але про це не будемо. Можливо скоро з'явиться стаття про фестиваль, але обіцяти точно нічого не буду.
harold
Ну,хто хотів,той пішов..При цьому безкоштовно..Тим паче,що готи індувіалісти,і їм не обов"язково ходити організовано,компаніями..Кожен підвищує свій інтелектуальний рівень,як може..Хоча,можливо я помиляюсь,я не хотів вас образити..
Будемо чекати на статтю..
Evilly
QUOTE(harold @ Nov 5 2005, 14:49)
Ну,хто хотів,той пішов..При цьому безкоштовно..Тим паче,що готи індувіалісти,і їм не обов"язково ходити організовано,компаніями..

Я зовсім не те мала на увазі. Перепрошую, що незрозуміло висловлююсь. Але не будемо розводити офтопік.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2017 Ukrainian Gothic Portal