Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Смерть Папи Римського, релігія
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2
yollie
Ну шо вам на это еще сказать - написано то в Библии СУББОТА
Против этого не попреш каждый может посмотреть и убедится . Так что не надо.
А может не будем выставлять свои религиозные доктрины - а то во что мы тут тему превратим!!!!!!!!!!!!!!!
SevaB
2 Гот
По-перше: для нас, православних, святий день - неділя.
Доведи!
По-друге: свій варіант десяти заповідей я привів для тих хто слабо знайомий з Біблією, щоб їм було зрозуміліше....
Це у стилі православних. Привести свій варіант який не тільки не збігається, але й суттєво змінює оригінал і сказати, що це для того щоб зрозуміліше було.
По-третє:це не проповідь, а тільки висловлювання своєї думку...
А тому нам всім треба постаратися дотримуватися цих заповідей, щоб наші діти жили щасливо, а ми після смерті попали в рай.

Як на мене - чистої води проповідь...
Гот
2SevaB
По-перше: для нас, православних, святий день - неділя.
Доведи!

а що тут доводити?? спитай любого православного, коли він працює , а коли відпочиває і ходить до церкви...і він тобі відповість, що всі дні крім неділі він працює а в неділю відпочиває.
Це у стилі православних. Привести свій варіант який не тільки не збігається, але й суттєво змінює оригінал і сказати, що це для того щоб зрозуміліше було.

в руській синодальній біблії є багато неточностей в перекладі...
словом не обов*язково щоб святковим днем обовязково була субота, головне щоб сьомий день, а так як всі ми починаємо відлік тижня з понеділка, отже неділя й є сьомий, святковий день...
Як на мене - чистої води проповідь...

Ну що ж, якщо для тебе так буде краще, то нехай це буде проповідь сину мій)))

Music: RHAPSODY
SevaB
2 Гот
спитай любого православного, коли він працює , а коли відпочиває і ходить до церкви...
Здаеться християнство, скажемо так релігія книги. І всі церковні правила є записаними. То ж я і питаю де?
в руській синодальній біблії є багато неточностей в перекладі...
Просвітіть, а де їх нема?
словом не обов*язково щоб святковим днем обовязково була субота, головне щоб сьомий день
Перший раз чую таку аргументацію. Не знаю як українське православья, а російське посілається на деякі слова Христа, які вони трактують як взагалі відміну заповіді про суботу.

З.І. Ви б ще св.Івана Богослова процитували...
Гот
Яка різниця, як казати на сьомий день тижня???
Ми кажемо на нього - Неділя, росіяни кажуть - Воскресенье, англічани - Sunday, німці - Den Sonntag, французи - Dimanche, євреї - Сабат.
Видно той хто переводив Біблію на руську мову переплутав, подумавши ніби Сабат це Субота(адже слова дійсно схожі). Це одна з неточностей руської синодальної Біблії...
До чого я веду: в Біблії сказано, що святкувати треба СЬОМИЙ ДЕНЬ, а субота хоч лусни всеодно залишиться шостим днем.
Якщо хочеш цитат то читай Біблію, а якщо хочеш більше дізнатися то ходи до Церкви. Там тобі все попклярно розтолкують.
Гот
Яка різниця, як казати на сьомий день тижня???
Ми кажемо на нього - Неділя, росіяни кажуть - Воскресенье, англічани - Sunday, німці - Den Sonntag, французи - Dimanche, євреї - Сабат.
Видно той хто переводив Біблію на руську мову переплутав, подумавши ніби Сабат це Субота(адже слова дійсно схожі). Це одна з неточностей руської синодальної Біблії...
До чого я веду: в Біблії сказано, що святкувати треба СЬОМИЙ ДЕНЬ, а субота хоч лусни всеодно залишиться шостим днем.
Якщо хочеш цитат то читай Біблію, а якщо хочеш більше дізнатися то ходи до Церкви. Там тобі все попклярно розтолкують.
StoneDream
Нi, сабат - це таки субота. Так чи iнакше, сьомий день тижня євреїв спiвпадає в часi з шостим днем у православних. I потiм, в англомовних країнах недiля(Sunday) є не сьомим днем, а першим, хоча "святим днем" також вважається саме недiля.
StoneDream
А як пояснити той факт, що шостий день у православних(субота) спiвпадає в часi з сьмим днем у юдеїв? I чому в англомоних країнах недiля (Sunday) є не сьомим днем, а першим?
Київ після 12
2Кам"яна мрія
Я какзав, я віруюча людина, але не належу до жодної церкви.
2Тирант

Ти щось плутаеш, або впадаеш в крайнощі, бо в тебе виходить або чорне, або біле, так не можна.Мені байдуже куди піде Україна, чи на Схід чи на Захід, мені головне щоб нашим Українцям було добре, про що можна балакати, якщо на заході об"єктивно життя є кращим, ніж на Сході, про яку Москву йде мова я взагалі не розумію, бо в Україні є своя думка і своя воля, не залежна від Вашингтона і Москви.
А абсолютно незалежним бути неможна, те що в нас було 13 років багатовекторності ні до чого не призвело. Треба в решті решт визначитись. І я не казав, що нам треба будь -якою ціною вступити в ЄС, ти зрозумій одну просту річ, щоб туди принаймні дати заявку, треба щоб рівень життя був принаймні як в Польщі, а досягши такого рівня, тут можна подумати чи треба туди йти, наприклад ассоційоване членство набагато вигідніше. Що до НАТО, то я вважаю нам треба бути в цій організації задля своєї ж безпеки.
А ти вважаєш що Україна не може нав"язувати свою волю?

Що до церкви, то тут я з тобою згоден, вона не потрібна і мало того, небезпечна, бо вважає себе єдиною від Бога, а це є не правильним.
Київ після 12
2Кам"яна мрія
Я какзав, я віруюча людина, але не належу до жодної церкви.
2Тирант

Ти щось плутаеш, або впадаеш в крайнощі, бо в тебе виходить або чорне, або біле, так не можна.Мені байдуже куди піде Україна, чи на Схід чи на Захід, мені головне щоб нашим Українцям було добре, про що можна балакати, якщо на заході об"єктивно життя є кращим, ніж на Сході, про яку Москву йде мова я взагалі не розумію, бо в Україні є своя думка і своя воля, не залежна від Вашингтона і Москви.
А абсолютно незалежним бути неможна, те що в нас було 13 років багатовекторності ні до чого не призвело. Треба в решті решт визначитись. І я не казав, що нам треба будь -якою ціною вступити в ЄС, ти зрозумій одну просту річ, щоб туди принаймні дати заявку, треба щоб рівень життя був принаймні як в Польщі, а досягши такого рівня, тут можна подумати чи треба туди йти, наприклад ассоційоване членство набагато вигідніше. Що до НАТО, то я вважаю нам треба бути в цій організації задля своєї ж безпеки.
А ти вважаєш що Україна не може нав"язувати свою волю?

Що до церкви, то тут я з тобою згоден, вона не потрібна і мало того, небезпечна, бо вважає себе єдиною від Бога, а це є не правильним.
Гот
Головне те що є цикл з семи днів, шість днів з яких людина працює а один(сьомий або святковий) відпочиває.І як не крути цьго порядку дотримуються і католики і іудеї і православні...
А те що в різних релігіях цей день зветься по-різному і не збігається в часі - є однією з відмінностей між Католицизмом, Православ'м і Іудейством.
SevaB
2 Гот
До чого я веду: в Біблії сказано, що святкувати треба СЬОМИЙ ДЕНЬ
Ссилку!!! Покажить мені переклад Вихід 20, де не було б слова "субота"!!! Вы ще скажить, що усі перекладачі Тори допустили фатальну помилку й ввели в декалог слово "субота"!!! Якщо так, то приведіть оригінал на івриті!!!
Якщо хочеш цитат то читай Біблію, а якщо хочеш більше дізнатися то ходи до Церкви.
Ще один яскравий приклад чисто православної риторики! Я вам приводжу цитати, а Ви мені "читайте Біблію", але не російську синодальну. У мене є ще переклад на українську українського біблійного товариства, декалог там, до речі, перекладають таким же чином як і у російській синодальній.
а якщо хочеш більше дізнатися то ходи до Церкви. Там тобі все попклярно розтолкують.
=|:-)=
З.Ы. У Вихід 34, правда, є згадка про "Шесть дней работай, а в седьмой день покойся...". Але якщо Ви вващаете, що саме цей, другий декалог є "правильний", прийдеться виконувати й наступне:
Праздник опресноков соблюдай: семь дней ешь пресный хлеб...
Три раза в году должен являться весь мужеский пол твой пред Лице Владыки, Господа Бога Израилева...
Не изливай крови жертвы Моей на квасное...
Самые первые плоды земли твоей принеси в дом Господа Бога твоего.
Не вари козленка в молоке матери его

Як у Вас з м`ясным та молочним, пане Гот? :-)))
Mr.Stitch
Тут я смотрю прямо теледебаты =)
Мне кажется ВЫ входите в крайности - зачем несчастную Библию так поистрепали ). Ненадо так сильно привязываться к форме (я понимаю,конечно, очень интересно дискутировать =)).
Ведь какая к черту (упс) ;) разница в какой там день по счету человек должен посвятить себя Богу человек (ведь именно в этом, как я понимаю, суть этой заповеди, а не в том что по субботам или воскресеньям - ничего не делать и пить пиво (посматривая на жену ближнего своего =)). А день, может быть и не день, а момент из любого дня недели, когда человек просто вспомнит о Боге, и это за собой повлечет какие-нибудь мысли. А для т у п о г о человека, конечно, нужно выделить целый день, и чтоб в приказательном порядке его направить :) в Церковь.
Вобщем к религии я отношусь позитивно, главное чтоб у веруюющего совпадал процент мозгов с процентом прилежания. А то если второго больше .... есть один у меня преятель, которого жизнь изрядно потрепала, и он горемыкушка подался в "сведетели иеговы"). а там таких любят....)
Насчет Церквей (зданий)- ничего плохого в них нет, очень красивые по архитектуре (любой город нельзя представить без них), особенно мне нравится Католические. Кстати и к службам в Церквях отношусь позитивно, субьективно мне Православные службы вообще не нравятся, а вот Католические очень подходят (правда отношусь я к службе, как к лайву группы аля Sarband),ну а что? ведь очень красиво! Есть также замечательное католическое радио по спутнику - "Maria" (по-моему), оно компенсирует мне, то что в Харькове Католическая Церковь ... имеет только развечто одноименное название :)

Music: Dead Can Dance - "Within the Realm of a Dying Sun"1987
SevaB
2 Mr.Stitch
Разница между верой и религией, а в этом треде речь идет именно о религии, заключается как раз в том, что важны именно мелочи культа. Вы вот скажите еврею ортодоксу, что фигня все эта ваша суббота, вы все тупые, нафига выделять отдельный день. И посмотрите на его реакцию, если, правда, сразу в глаз не получите.
Гот
Як у Вас з м`ясным та молочним, пане Гот? :-)))

Люблю, я пане SevaB і м'ясне і молочне. Завтра буду їсти його вдосталь...
А питання суботи і неділі пропоную залишити теологам.Свої аргументи я виклав.
SevaB
2 Гот
Тільки не їжте зелені помідори на ніч :-))
:-))) "И оставшись при своем разойдемся..."

З.Ы. Християн з початком, євреїв з закінченням, всіх з Beltaine`ом!
Гот
Христос Воскрес!!!
Вітаю всіх з Великодніми Святами!
:-))) "И оставшись при своем разойдемся..."

так точно
Aeternia
Воістину воскрес.
Ось вам моя думка щодо релігії. Релігія - це костиль цивілізації, на який вона опирається попервах. І зараз, коли та цивілізація здатна стояти на ногах самостійно, він лише заважає.
Церква - вічний ворог прогресу і засіб маніпулювання людьми. Мовляв, помолись і все буде зашибісь. Священники перебрали на себе обов`язки посередників між людиною і Богом, хоча по задуму вони - лише проповідники-інформатори, такі собі кобзарі від релігії. Церква як будівля стала кумирнею, повною ідолів, яким поклоняються замість мати бога в серці. Деякі "прихожани" доходять до крайнощів: "батюшка сказав, що в неділю працювати гріх, то ні різати не буду, ні в`язати, і вопше нічого я робити не буду. Во яка я праведна!" За дрібницями забувають про суть.
А Біблія - книга алегорій, написана мовою пастухів із розрахунком, що колись вони доростуть до розуміня її підтексту, істиної суті. Та її до сих пір часто трактують сліпо, догматично: "В Біблії пише, що Бог створив світ за 6 днів, значить за 6 днів". А тим, хто намагатиметься докопатися до символічного значення, горіти в геєні огненій!...
Mr.Stitch
2Aeternia
І зараз, коли та цивілізація здатна стояти на ногах самостійно,
А ти впевнена?))))..... Тому що я не вважаю наприклад, що та більшість яка в нас є зараз, без церкви, буде себе вести етично, відразу ж слідуватиме високим та чистим законам сумління на благо людства...
Деякі "прихожани" доходять до крайнощів: "батюшка сказав, що в неділю працювати гріх, то ні різати не буду, ні в`язати, і вопше нічого я робити не буду. Во яка я праведна!"
Привід завжди можна знайти))), а взагалі без церкви, то ще невідомо на щоб вони ще спрямували оці свої крайнощі ... Ти тільки уяви, що було би з усіма людими похилого віку, яких би позбавили такої втихи, як послухати "слово блаженне" - я б напевно вже до громадського транспоту взагалі і близько не підходив;)))))
А Біблія - книга алегорій, написана мовою пастухів
Ну ... у тому вся і річ, що, нажаль, НЕ мовою пастухів, якби було так, то до церкви вже такими натовпами не ходили ;)
SevaB
2 Aeternia
І зараз, коли та цивілізація здатна стояти на ногах самостійно, він лише заважає.
Релігія була "костилем" у середні віки, вона й надалі залишається костилем для тих же мусульман, меньшим, але всеж таки, "костилем" для православних. Религия перестала опонувати науці, релігія перестала посягати на світську владу. Релігія, фактично, залишилась просто "лікарнею душ".
Церква як будівля стала кумирнею, повною ідолів, яким поклоняються замість мати бога в серці.
Вічне сміввідношення, якщо не протистояння, віри і культу...
А тим, хто намагатиметься докопатися до символічного значення, горіти в геєні огненій!...
Це якійсь дуже радикальні погляди. Мабуть, православні. А, взагалі-то, є така річ як кабала, є талмуд...
Aeternia
2 Mr.Stitch
я не вважаю наприклад, що та більшість яка в нас є зараз, без церкви, буде себе вести етично, відразу ж слідуватиме високим та чистим законам сумління на благо людства...

Якщо більшість не слідує цим законам, вона не буде цього робити і без церкви, і з нею.
цивілізація здатна стояти на ногах самостійно,
А ти впевнена?)))).....

Хм... Мабуть, тепер вона стоїть на ногах твердіше, ніж у первісні часи, коли для пояснення примітивних природних явищ, як-от дощ, блискавка, потрібно було посилатися на вищі сили. А найкращими ліками від неврожаю, хвороб, засух вважались ритуальні танці і жертвоприношення.
Біблія - книга алегорій, написана мовою пастухів...
...нажаль, НЕ мовою пастухів...

Ну, не скажи! Як, приміром, сучасний вчений може пояснити середньовічному пастуху теорію утворення всесвіту і зародження життя на землі? У Біблії це чудово показано - просто, і, головне, доступно: бог створив небо, землю, рослинки, тварючки різні і (парам!) людину. Ну і все в такому дусі.
2 SevaB
Релігія була "костилем" у середні віки, вона й надалі залишається костилем для тих же мусульман, меньшим, але всеж таки, "костилем" для православних

Може, людям просто хочеться сподіватися, що ТАМ на них чекає краще життя? Що ТАМ взагалі Є ЖИТТЯ, що воно не обривається на смертному одрі. Вірити в безсмертність людської душі.
Між іншим, що ви думаєте про такий пунктик в Біблії (з яким я особисто категорично не згодна), мовляв, Бог сказав людині, що вона - володар усього світу, і все створено для неї?
SevaB
2 Aeternia
Може, людям просто хочеться сподіватися, що ТАМ на них чекає краще життя?
Для цього не потрібен інститут церкви!
Між іншим, що ви думаєте про такий пунктик в Біблії (з яким я особисто категорично не згодна), мовляв, Бог сказав людині, що вона - володар усього світу, і все створено для неї?
Унікальність людини? Але ж людина таки унікальна істота - єдина істота яка так активно змінює нашу планету.
Tyrant

Да какая разница, какой где уровень жизни? Главное, чтобы мы ни от кого не зависели. Я предпочту жить хуже, но быть независимым, чем получить подачку и ползать на коленях перед Вашингтоном. Я же не призывая к объединению с Россией в одно государство, а то, что наши народы очень тесно связаны - факт. Я лично хочу иметь возможность ездить в Россию без виз, а к западу я индиферентен, при желании давно мог бы жить там, когда я еще был ребенком, мои родители могли уехать в Канаду и Францию, но отец рассудил, что его место на Украине, а в уже взрослом возрасте я мог отправиться на учебу в США, но год жизни там мне представился равнозначным заточению в тюрьме. Я хочу жить здесь и видеть вокруг симпатичные мне славянские лица, слышать знакомый язык, а не каких-то америкосов, ниггеров, или еще каких-то уродов.

Music: БИ-2 Бесполая и грустная любовь
SevaB
2 Tyrant
Опять Вы в своем стиле. Не работает, видимо, у Вас историческая память... Россия - была, есть и будет агрессором. Россия объективно, по известным причинам, экономически сильнее Украины. В подобной ситуации, с точки зрения независимости, от России нужно защищатся, а Вы предлагаете теснее с ней интегрироваться, то есть тупо лезть ей в пасть!
Київ після 12
Пояснюю ще раз- асболютно незалежними бути не можна- ми залежні від казахського газу та російської нафти, європейського та американського ринків збуту нашої важкої та легкої прмисловості, і грати приходится за правилами.Це по-перше.
По-друге, я не призиваю обов"язково об"єднуватися з ЄС, в принципі над цим ще треба подумати, я хочу щоб рівень життя був у нас не гірший від європейського, а от росія тут пасе задніх)І для цього зовсім необов"язково бути пішкою у американців, навіть навпаки, лише будучи самодостатньою нацією, можна досягти великих успіхів у соціальному руслі життя.
Те що наші народу пов'язані....я відверто кажучи вже стомився кожному розповідати одне й те саме....ти кажеш про якісь факти, я тобі можу привести массу фактів, що засвідчують протилежне. Ти хочеш їздити в Россію без віз, я хочу їздити без віз по всьому світу, до речі на скільки я знаю, зараз у нас нема. візового режиму з Росією)
Ти хочеш жити тут- я теж, ти хочеш бачти слов'янські обличчя))А мені байдуже, мені не важєливо який колір шкіри у людини, якщо вона цікава і не несе в собі імперських проявів ьта антиукарїнських почуттів.
До речі при чому тут твоя автобіографія)))))Чи ти вважаєш що місце перебування якось впливає на патріотизм?)))
2SevaB
Не факт що Росія в єкономіці сильніше, потенціал- так, але ж треба ще розум всім цим скористатися, а як свідчить історія, росія ще ніколи з розумом не підходила до таких справ.

Music: Крути -концерт для янголів
SevaB
2 Київ після 12
Не факт що Росія в єкономіці сильніше, потенціал- так
Нажаль, Росія по цьому потенціалу (якщо вже казати прямо - нафта, газ, ліс) набагато сильніше нас. При такій кількості грошей особливий розум й не потрібен. Тут працює принцип "кто платит деньги, тот и заказывает музыку".
Aeternia
Ви тут, як то кажуть, почали за здравіє а кінчили за упокій.
Тож, повертаючись до теми:
2 SevaB
Але ж людина таки унікальна істота - єдина істота яка так активно змінює нашу планету.

Скоріше - активно гробить, активно засмічує і вичерпує її ресурси. Людство лише болячка на тілі Землі (пардон за банальне порівняння). Взагалі, чим більше людина пізнає світ, більше відчувається її мізерність у ньому. Для первісного дикуна світ обмежувався печерою і шматом лісу для полювань, така "тіснота" була непоганим приводом почувати себе "значущою фігурою". Далі межі світогляду розширювались: материк, планета, сонячна система, галактика... І зараз, коли перед людськими очима відкривається неосяжність Усесвіту із безліччю галактик та метагалактик, наївною була б думка, що людина - єдиновладний господар всього цього, що це - для неї. Земля - навіть не порошинка - атом Всесвіту. Тож звідки ця гігантоманія?
Aeternia
І як постскриптум, коментар:
А тим, хто намагатиметься докопатися до символічного значення, горіти в геєні огненій!...
Це якійсь дуже радикальні погляди. Мабуть, православні

Володимир Мономах у своєму "Повчанні дітям" цитував слова зі Святого Письма: "Благословен же Ти єси, Господи, і прославлений вельми! Тож хто не возхваляє Тебе, Господи, і не вірує всім серцем і всею душею во ім`я Отця і Сина і Святого Духа, - нехай буде проклят!" От вам і православний радикалізм...
SevaB
2 Aeternia
Скоріше - активно гробить, активно засмічує і вичерпує її ресурси
Я написав "змінює". Як, це вже зовсім інша річ.
Взагалі, чим більше людина пізнає світ, більше відчувається її мізерність у ньому.
Так і є! Покажить мені іншу істоту, яка усвідомлює свою мізерність у всесвіті!
Зараз, доки не відомо про наявність "конкурентів" людині, людина є для самої себе уникальною істотою у всесвіті, істотою, яка здатна пізнавати всесвіт, тобто єдина істота, яка безкінечно може наближатися до стану володаря всесвіту!
Aeternia
2 SevaB
єдина істота, яка безкінечно може наближатися до стану володаря всесвіту!
Ага, наближатися-наближатися, але так і не наблизитись. Безкінечно)). Поки що вона сидить в своїй калюжі і є єдиною жабкою в ній. Але хай-но вона вийде у відкрите море - тут їй швидко акули лапки повкорочують. Чи ви вважаєте, що людство самотнє у всесвіті?
SevaB
2 Aeternia
Але хай-но вона вийде у відкрите море - тут їй швидко акули лапки повкорочують
От коли вийде, тоді й буде сенс це обговорювати.
Чи ви вважаєте, що людство самотнє у всесвіті?
Можливо.
Aeternia
2 SevaB
Чи ви вважаєте, що людство самотнє у всесвіті?
Можливо.

)))))))))) но комментс
SevaB
2 Aeternia
А на яку відповідь Ви чекали? :-))
Aeternia
2 SevaB
Мабуть, на більш обгрунтовану. І...реалістичну.
SevaB
Мабуть, на більш обгрунтовану. І...реалістичну.
Яка може бути обгрунтовна відповідь? Людство не може відповісти на питання чи є всесвіт скінчений, тому ніякої реалістичної та обгрунтованої відповіді на питання "чи самотні ми у всесвіті?" не може бути в принципі. Це питання лише віри.
Київ після 12
2SevaB

Э то э, але ж Росіянам від цього не легше, вони ще ніколи не викоритовували свої природні ресурси задля добробуту населення і не будуть ІМХО, використовувати, в Єстонії взагалі нічого немає, але чхати вони хотіли на російські замашки.
Річ не в тому, чи є в Росії газ чи нафта, головне те, що ми з себе будемо представляти, чи будуть нас поважати.

Music: Флер - укол
SevaB
2 Київ після 12
що ми з себе будемо представляти, чи будуть нас поважати.
Що правда, то правда.
Aeternia
Севочко, з однієї сторони, справа дійсно в вірі. Можна не вірити в чужопланетян, в душу, в чакри і мікрохвильове випромінювання.
Але існують факти, які об`єктивно вказують на їхнє існування. Навіть озброївшись теорією ймовірності, можна прикинути шанси зародження життя на іншій планеті. Не буду демонструвати ерудованість в галузі астрономії, перераховуючи необхідні умови (хіба якщо з`явиться необхідність),
та їх є досить небагато, і, враховуючи те, що лише в нашій галактиці бл. 100 млрд зірок, можна говорити про існування планет, схожих на нашу, отже, й позаземних цивілізацій. А фотографії та відеозйомки "блюдець"? Зникнення-поява людей із блокованою пам`яттю, які згодом під гіпнозом розповідали про контакт? Розсекречені дані про сутички з НЛО над секретними об`єктами? Список можна продовжити, а громадськість знає далеко не все.
Ну, чекаю коментарів і звинувачень у надмірному захопленні
X-Files:) (останнє заперечую!)
SevaB
2 Aeternia
Ех, і до чого ми дійшли. До інопланетян...
А фотографії та відеозйомки "блюдець"?
Це аж ніяк не об`єктивний факт. Нажаль фотографією чи відео нічого довести неможливо, враховуючи сучасни можливости монтажу.
Зникнення-поява людей із блокованою пам`яттю, які згодом під гіпнозом розповідали про контакт?
В принципі, будь які розмови, навіть під гіпнозом не можуть бути об`єктивними фактами.
Розсекречені дані про сутички з НЛО над секретними об`єктами?
А як довести їх правдивість, що якщо це спланована маніпуляція?
Список можна продовжити, а громадськість знає далеко не все.
Можна, але чи треба?
можна говорити про існування планет, схожих на нашу, отже, й позаземних цивілізацій
Можна, але це лише припущення. Можна, крім цього, також навести теорії про чисту польове життя, про світи, що розділені у часі, про те, що чорні дири є самі по собі іншими всесвітами (оскільки питання про ділимість матерії невирішено, то можна будувати теорії хоч про те, що наш всесвіт є елементарною частинкою в іншому всесвіти)...

Music: Штраус - Летучая мышь, тост Орловского из 2-го действия
Gothera
SevaB, людство не може бути єдиним життям у всесвіті, так як науково доведена поява нових видів бактерій, вірусів та іншої поїбєні разом з астероїдами, метеорами і т.д. Це факт. Трохи інша форма, але суть та сама.
SevaB
2 Gothera
Вродь би вищі форми життя обговорюємо. Бактерії та віруси то фігня.
Aeternia
2 SevaB
А фотографії та відеозйомки "блюдець"?
Це аж ніяк не об`єктивний факт. Нажаль фотографією чи відео нічого довести неможливо, враховуючи сучасни можливости монтажу.

Отож-то , що "сучасни" можливості, а як щодо фоток, зроблених давно (не знаю, коли фотоапарат з`явився, тож точніше не скажу, щоб не лоханутись)? Та й люди, які перевіряють їх достовірність, теж не пальцем роблені (сама бачила в журналі фотку буцім НЛО, а насправді то була кришка від чайника)) Дуже схоже).
Ну тут ми одне одному по-суті нічого не доведемо, і навіть якщо посеред майдану Незалежності приземлиться чужопланетний космоліт, всі виришать, що то хтось прогнав або японці придурюються тощо.
SevaB
Наш теперішній світ це світ маніпуляцій та фальсифікацій і єдине чому залишається вірити - своїм очам та вухам, які теж часто не дуже об`єктивні...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2017 Ukrainian Gothic Portal