Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

4 страниц V  « < 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Когда наступит новое время..., Что думаете, собственна, по поводу?...
Queen_Victoria
сообщение 31.03.2009, 20:05
Сообщение #141

Old resident

Из: Боярка

Цікаво, яким макаром "виживе сильніший" можна притулити до людської природи?
Людина має найближчого родича - мавпу. Де ви бачили "виживе сильніший" серед мавп?
Людина, як і мавпа, колективна і соціальна істота, пристосована жити серед собі подібних. Навіть поведінка людини в стаї змінюється: вона робиться більш впевненою в собі і агресивнішою.
В будь-якому тваринячому суспільстві прийнято доглядати за слабшими. Ті ж мавпи колективно відбивають членів своєї зграї від хижаків. І байдуже, яким чином він потрапив до хижака: чи через травму, що не дала йому швидко вилізти на дерево, чи через поганий зір. А такі колективні хижаки як леви чи вовки годують старих членів стаї.

Що ж стосується даунів та психічно хворих, то не слід забувати, що дауни фізично сильні бувають, а деякі психи не лише сильніші за "нормальних", але й агресивні бувають. До того ж, ніяка мораль, звичаї і т.д. їх не обмежують. Вони в нашому суспільстві обуза, але в умовах первісного стада можуть й прижитися.

--------------------
Fears must be conquered!
Many of what comes up are merely old Fears of Death!
Go to the top of the page

+Quote Post
Dark_Wings
сообщение 1.04.2009, 13:39
Сообщение #142

Шизый Оръл

Из: орлине гніздо над Чорториєм

Цитата
Ті ж мавпи колективно відбивають членів своєї зграї від хижаків. І байдуже, яким чином він потрапив до хижака: чи через травму, що не дала йому швидко вилізти на дерево, чи через поганий зір.
ще трохи про соціальність наших предків: http://korrespondent.net/tech/science/790869

--------------------
Птица Шредингера отличается умом и его отсутствием.

+Quote Post
Esmeralda88
сообщение 1.04.2009, 15:02
Сообщение #143

Old resident

Из: Киев

Цитата
Наше будущее определяется коллективным сознанием. Мир закончится, когда мы решим, что он должен закончиться. Если поп-культура и медиа начнут говорить людям, что они все умрут, а люди поверят - это случится. Если мы откажемся от необходимости бесплатной энергии, например, солнечной - это случится. Лично я не думаю, что обществу придет конец. Оно изменится, перерастет в нечто более чистое. Я не думаю, что единое правительство как новый мировой порядок - хорошая идея. Бессмысленно устанавливать единые правила для целой планеты. Важно сфокусироваться на наших маленьких сообществах, на самих себе, нежели на необходимости безжалостного правительства преступников, которые будут управлять миром и продолжать пугать нас, устанавливая камеры на каждой улице и увеличивая количество полицейских в масках с автоматами...Это бессмысленно. © DubFX

--------------------
Some men are like chocolate...

+Quote Post
''EBM'' SMOK
сообщение 12.04.2009, 21:47
Сообщение #144

Member

Из: Київ

Цитата(Queen_Victoria @ 31.03.2009, 20:05) *
Цікаво, яким макаром "виживе сильніший" можна притулити до людської природи?

А таким макаром. Якщо ти будеш мати противогаз чи воду (наприклад). А Я автомат, і Я буду знати що те що в тебе є, мене спасе від смерті. То Я буду в даній ситуації сильніший і Я тебе замочу, щоб вижити.(якщо ти не віддаш мені це добровільно) Тобто Я цим хотів сказати що маючи засоби для виживання в екстремальних умовах. Потрібно ще мати засоби які допоможуть зберегти тобі те що ти маєш, для того щоб вижити.
Цитата
Людина має найближчого родича - мавпу. Де ви бачили "виживе сильніший" серед мавп?
Людина, як і мавпа, колективна і соціальна істота, пристосована жити серед собі подібних. Навіть поведінка людини в стаї змінюється: вона робиться більш впевненою в собі і агресивнішою.

Людина ніяких наближиних родичів в природі не має (моя думка). Людина можливо колективна, соціальна, і тому подібне. Але це проявляється коли все добре. А коли форсмажор. Тоді кожний сам за себе. І ЧХАТИ на всіх остальних. Хотя. Я спорити не буду, є і винятки.
Цитата
В будь-якому тваринячому суспільстві прийнято доглядати за слабшими. Ті ж мавпи колективно відбивають членів своєї зграї від хижаків. І байдуже, яким чином він потрапив до хижака: чи через травму, що не дала йому швидко вилізти на дерево, чи через поганий зір. А такі колективні хижаки як леви чи вовки годують старих членів стаї.

Всі тваринні суспільства, мені до одного місця. Ми самі гірші тварини на цьому світі. І мене бісить коли хтось рівняє людей з мавпами чи іншими тваринами. Всі тварини до нас такі далекі, як ми далекі до розуміння того, якого ми хре..... робимо на цій планеті, і що буде дальше. (тобто після смерті)

Цитата
Що ж стосується даунів та психічно хворих, то не слід забувати, що дауни фізично сильні бувають, а деякі психи не лише сильніші за "нормальних", але й агресивні бувають. До того ж, ніяка мораль, звичаї і т.д. їх не обмежують. Вони в нашому суспільстві обуза, але в умовах первісного стада можуть й прижитися.

Так звичайно приживуться. laugh.gif Коли ти вийдеш заміж за дауна чи п сиха. І народиш ще пару штук дебілів. Яких будеш обожнювати. cool.gif nuke.gif nuke.gif

--------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Твои действия не предсказуемы, а боевые навыки повергают врагов в шок. Я воин Хаоса. Искусно избегая своих лютых врагов - воинов Света, Я хожу по улицам , наслаждаясь прохладой улиц. А окованная металлом дубина верно служит в самых жарких сражениях.

+Quote Post
SevaB
сообщение 12.04.2009, 22:30
Сообщение #145

воинствующий пофигист

А коли форсмажор. Тоді кожний сам за себе. І ЧХАТИ на всіх остальних. Хотя. Я спорити не буду, є і винятки.

Один з винятків називається "материнським інстинктом", який у тій чи іншій мірі властивий кардинально переважній більшості жінок. smile.gif
Ми самі гірші тварини на цьому світі.

Звичайно, якщо взяти це за аксіому, можна стільки цікавих конструкцій придумати! smile.gif
Цікаво, а коли ми такими стали, по-Вашому? Апріорі ж бо не могли бути гіршими за всіх, тоді б точно не розвинулись до того рівня, що є зараз.

--------------------
Вперед и вверх!

+Quote Post
William van Warg
сообщение 13.04.2009, 11:05
Сообщение #146

Old resident

Есть много интересного, однако никак не нового. А иногда и откровенно смещного. В общем, после прочтения задаешся одним вопросом. Нахрена?

--------------------
каждый сходит с ума по-своему...

+Quote Post
Esmeralda88
сообщение 13.04.2009, 17:31
Сообщение #147

Old resident

Из: Киев

Цитата
Нахрена?

шедеврально

--------------------
Some men are like chocolate...

+Quote Post
''EBM'' SMOK
сообщение 13.04.2009, 20:02
Сообщение #148

Member

Из: Київ

Цитата(SevaB @ 12.04.2009, 22:30) *
Цікаво, а коли ми такими стали, по-Вашому? Апріорі ж бо не могли бути гіршими за всіх, тоді б точно не розвинулись до того рівня, що є зараз.

Я думаю, Ми такими стали, з того моменту коли настворювали навколо себе цілу кучу матеріального непотрібу. Який хочимо примножувати і захищати, тому що нам все мало і мало. І в деяких випадках (в наш час, ці випадки почастішали) ми ставимо матеріальне вище за духовне, і відповідно за життя людини.
В принципі філософію Канта Я не читав, але думаю що в кожного Апріорі різні. В цьому і полягає наша проблема.

--------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Твои действия не предсказуемы, а боевые навыки повергают врагов в шок. Я воин Хаоса. Искусно избегая своих лютых врагов - воинов Света, Я хожу по улицам , наслаждаясь прохладой улиц. А окованная металлом дубина верно служит в самых жарких сражениях.

+Quote Post
Lviv_crow
сообщение 8.12.2012, 18:09
Сообщение #149

Old resident

Из: Lviv

Час "Ч" стрімко наближається... Зізнаємось хто уже збудував бункер і запасся продуктами...?

--------------------

Світло проходячи через обійми темноти,зливається з нею, породжуючи нову реальність, реальність буття, простору і нескінченності...
Чем больше я узнаю людей, тем больше мне нравятся собаки ( Генрих Гейне )
•Если большинство людей считает что-либо действительным, это становится действительным.
•Если ты чего-нибудь хочешь, вся Вселенная будет способствовать тому, чтобы желание твое сбылось.
Коэльо Пауло
Кажуть, що любов за гроші не купиш, повірте мені, так кажуть лише бідаки та голодранці.
Джин Сімонс (Kiss)

Одна часть меня постоянно переживает, что я обычный неудачник, в то время как другая мнит себя Господом Богом.John Lennon

Большинство панков, которых я вижу на улице, – это просто разукрашенные мешки с дерьмом! Они ничего из себя не представляют. После Sex Pistols панк умер. John Lydon
Sex Pistols

+Quote Post
Dark_Wings
сообщение 8.12.2012, 18:56
Сообщение #150

Шизый Оръл

Из: орлине гніздо над Чорториєм

такі я вас п'гошу, який час "Ч"?

--------------------
Птица Шредингера отличается умом и его отсутствием.

+Quote Post
Triviya
сообщение 8.12.2012, 22:39
Сообщение #151

Old resident

Из: Орлине гніздо на 9 поверсі

А у вас теж є бабуся, яка дзвонить і питає: "А ти вже купив свічок і мила?".

--------------------
"И это все происходит, думаю, оттого, что люди воображают, будто человеческий мозг находится в голове; совсем нет: он приносится ветром со стороны Каспийского моря". Н. В. Гоголь, "Записки сумасшедшего".

+Quote Post
SevaB
сообщение 10.12.2012, 20:04
Сообщение #152

воинствующий пофигист

Краще вже "з начосом калізони"...

--------------------
Вперед и вверх!

+Quote Post
Lviv_crow
сообщение 13.12.2012, 18:08
Сообщение #153

Old resident

Цитата(SevaB @ 10.12.2012, 20:04) *
Краще вже "з начосом калізони"...

такі 100500, ви совергшенно праві...(майже як в одній пісні)

Цитата
А у вас теж є бабуся, яка дзвонить і питає: "А ти вже купив свічок і мила?".

у мене ситуація значно критичніше...

--------------------

Світло проходячи через обійми темноти,зливається з нею, породжуючи нову реальність, реальність буття, простору і нескінченності...
•Если большинство людей считает что-либо действительным, это становится действительным.
•Если ты чего-нибудь хочешь, вся Вселенная будет способствовать тому, чтобы желание твое сбылось.
Коэльо Пауло
Кажуть, що любов за гроші не купиш, повірте мені, так кажуть лише бідаки та голодранці.
Джин Сімонс (Kiss)

Одна часть меня постоянно переживает, что я обычный неудачник, в то время как другая мнит себя Господом Богом.John Lennon

Большинство панков, которых я вижу на улице, – это просто разукрашенные мешки с дерьмом! Они ничего из себя не представляют. После Sex Pistols панк умер. John Lydon
Sex Pistols

+Quote Post
Triviya
сообщение 13.12.2012, 20:11
Сообщение #154

Old resident

Наскільки критичніше?

Я подумую піти 21-го в універі й на роботі пробки вимкнути smile.gif

--------------------
"И это все происходит, думаю, оттого, что люди воображают, будто человеческий мозг находится в голове; совсем нет: он приносится ветром со стороны Каспийского моря". Н. В. Гоголь, "Записки сумасшедшего".

+Quote Post
Triviya
сообщение 16.12.2012, 20:10
Сообщение #155

Old resident

--------------------

+Quote Post
Lviv_crow
сообщение 17.12.2012, 0:29
Сообщение #156

Old resident

Цитата(Triviya @ 13.12.2012, 20:11) *
Наскільки критичніше?

Мама фанатично купує свічки, туалетний папір, корвалол , активоване вугілля... Постійно напрягає мене купити кілька палтів води...Уже більше тижня із своєю подругою обговорює кінець світу по телефону. Мені говорть "що ти нічого не розумієш ось буде парад планет, Сонце пройде через площину галактики ітд ..., почнуться катаклізми... і тоді ти все побачиш коли ми відемо у нову еру....

Я подумую піти 21-го в універі й на роботі пробки вимкнути smile.gif

Це твій такий диявольський задум жарту над колегами? smile.gif

--------------------

Коэльо Пауло
Джин Сімонс (Kiss)

Sex Pistols

+Quote Post
Triviya
сообщение 29.01.2013, 9:40
Сообщение #157

Old resident

Тут що, був портативний кінець світу?

--------------------

+Quote Post
Angel SMERTI
сообщение 31.01.2013, 16:01
Сообщение #158

Member

Из: Kerch.net

так мабуть десь так я теж реготав з суцільної метушні а ле я віруюча людина і на кінець світу ми зробили концерт "начало світу"
і дуже цікаво відпочили

--------------------
Все Оно Черное как Моя Жизнь
Them all is BLACK Hou a my live
http://vk.com/hakim4eg

+Quote Post
Triviya
сообщение 31.01.2013, 17:36
Сообщение #159

Old resident

Як жартували в інтернеті, кінець світу не стався, тому що 22 грудня - день енергетика))

--------------------

+Quote Post

4 страниц V  « < 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic