Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

5 страниц V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ЦИТАТНИК, оставляем тут любимые цитаты
Sister Of Charit...
сообщение 15.05.2007, 15:03
Сообщение #1

Old resident

Из: Киев

я начну:

Ничему не поклоняться.
Как бы долго мы ни жили, мы не обладаем полностью
ничем, кроме нераздельного настоящего; ибо воспоминания наши
больше теряют вследствие забывчивости, нежели обогащаются
накоплением новых материалов.

Зависть людей показывает насколько они себя чувствуют
несчастными; постоянное их внимание к тому, что делают другие,
показывает, как они скучают.

Вообще разумно было почаще говорить себе: "изменить это
я не могу, остается извлекать из этого пользу".

Артур Шопенгауэр. Афоризмы житейской мудрости

------------------------------------------------

“Истина ничуть не страдает от того, что кто-то её не признает”.
Иоганн Шиллер

--------------------------------------

Все совпадения с реально живущими персонажами, фактами
и явлениями случайны. Все события и герои, вся мерзость
и ужасы описанного общества выдуманы автором. Ибо реальность
еще более омерзительна и ужасна…

---------------------------------------

Транснациональные корпорации с самыми раскрученными брэндами могут сколько угодно говорить о многообразии, но зримый результат их деятельности — это армия подростков клонов, стройными рядами — «единообразно», как говорят маркетологи, — марширующая в глобальный супермаркет.
Наоми Кляйн. «No logo»

----------------------------------------

Мы все здесь одни. И мы — мертвецы.
Генри Миллер. «Тропик Рака»

----------------------------------------

жизнь это болезнь передающаяся половым путем со 100%-ым летальным исходом

---------------------------------------

...В том то и беда. Человечество никогда никому не было нужно, кроме самого себя. Да и самому себе оно стало нужным не так уж давно. А дальше? Дальше была равнина, и по равнине пролегали широкие дороги, и петляли едва заметные тропинки, и все они вели за горизонт, а горизонт скрывала мгла, и не видно было, что в этой мгле. Может быть, всё та же равнина, может быть гора. А может быть и наоборот. И не видно было, какие дороги сузятся в тропинки и какие тропинки расширятся в дороги...
Братья Стругацкие - "Беспокойство"

-----------------------------------------

Смерть это одиночество ... её никогда нельзя разделить вдвоём ......"
"Смерть самый легкий выход....не ищите легких путей........"

"Не мертво то, что в вечности пребудет,Со смертью времени и смерть умрет"

Кому в войне не хватит воли, тому победы не видать, коль торговать, не всё равно ли, свинцом иль сыром торговать

И, смело шествуя среди зловонной тьмы, мы к Аду близимся, но даже в бездне мы без дрожи ужаса хватаем наслажденья

Будь то Парис иль нежная Елена, но каждый, как положено, умрет. Дыханье ослабеет, вспухнут вены, и желчь, разлившись, к сердцу потечет

Ни одна ночь не приносит с собой полной темноты. Я говорю вам, я утверждаю, что у самой глубокой печали есть дно

Мир бытия — досадно малый штрих среди небытия пространств пустых, однако до сих пор он непреклонно мои нападки сносит без урона

Ты слышишь – там, в холодной тьме, там кто-то плачет, кто-то шепчет в страхе. Там кто-то предоставлен всей зиме. И плачет он. Там кто-то есть во мраке

Под миром есть боль, переломанные бедра, напалм, горящий в черных волосах, фосфор, разъедающий локти до костей

Писатели, нас много. Собирайте миллион. И богадельню критикам построим в Ницце

Красив, умен, слегка сутул, набит мировоззрением, вчера в себя я заглянул и вышел с омерзением

Я-то буду за Стиксом не в первый раз, я знаю, что стану там железной собакою дальних трасс — бездомным грейхаундом

Земля — твое, мой мальчик, достоянье, и более того, ты — человек!

Для сердец, чья боль безмерна, этот край — целитель верный. Здесь, в пустыне тьмы и хлада здесь, о, здесь их Эльдорадо!

На чёрта вздохи — ах да ох! Зачем считать утраты? Мне двадцать три, и рост неплох — шесть футов, помнится, без трех. Пойду-ка я в солдаты!

О, рассмейтесь, смехачи! О, засмейтесь, смехачи! Что смеются смехами, что смеянствуют смеяльно, о, засмейтесь усмеяльно!

Я на земле был брошен в яркий бал, и в диком танце масок и обличий забыл любовь и дружбу потерял

Меня пугают постоянно, что без помощи труда мне не поймать какой-то рыбки из какого-то пруда, aх, отстаньте от меня

А внизу за гривенник волшебный новый яд – серьезная толпа застыла пред экраном, карнавал в венеции, любовник под диваном

По утрам это зрелая женщина, растрепанная, с хрипловатым голосом, которая умывается, слушая радио. Десять минут спустя это уже другая: нежная подруга, которая сплевывает вишневые косточки в окно. Снова в кровати:уже третья — чувственная, пылающая плоть. И так далее. За одно утро я знакомлюсь с двумя десятками разных женщин от примерной маленькой девочки, которая смотрит телевизор, жуя жвачку за оттопыренной щекой, до вульгарной секретарши, полирующей ногти у телефона, а между ними — депрессивная истеричка, которая умирает от беспокойства, неподвижно глядя в потолок, и романтичная любовница.

-------------------------------------------------

Он вовсе не злодей и не исчадие ада, он ни в кого не влюблён и не честолюбив, он почти ничто, если и чудовище, то весьма некрупное.
(с)Кнут Гамсун. "Плоды земли"

А Тристан всё спрашивал: почему всё так, а разве не могло быть иначе? И на почему не было потому что, а не иначе - только так.
(с)Алексей Ремизов. "Тристан и Исольда

Воистину жизнь человека длится одно мгновение, поэтому живи и делай, что хочешь.
(с)Ямамото Цунетомо.

--------------------------------------------------

"Делай людям так как хочешь чтоб делали тебе, относись к ним так как хочешь, чтоб относились к тебе"

"Кто хочет - ищет возможность, кто не хочет - ищет причины"

"Вопрос до выполнения обещания - вопрос, вопрос после - отговорка"

"Чем больше девушку мы любим - тем меньше нравимся мы ей"

"В жизни нет ничего невозможного - бывает мало желания"

--------------------------------------------

Нужно уметь отличать виртуальный мир от реального.

Не сближайтесь, не привыкайте, дабы не чувствовать боль и разочарование.

Не доверяйте никому, даже самому себе.

Одиночество - лекарство, которое не вызывает привыкания.

Если вы думаете, что трудитесь больше, чем все, - значит, вы такой же, как все.

Мир тесен, и чем больше знакомых появляется, тем мир становится теснее.

------------------------------------------------

- Что любишь ты больше всего на свете, чужеземец, скажи, - отца, мать, сестру, брата?
- У меня нет ни отца, ни матери, ни сестры, ни брата.
- Друзей?
- Вы произнесли слово, смысл которого до сего дня остается мне неизвестным.
- Родину?
- Я не знаю, на какой широте она расположена.
- А красоту?
- Я полюбил бы ее охотно, - божественную и бессмертную.
- Может быть, золото?
- Я ненавижу его, как вы ненавидите Бога.
- Что же любишь ты, странный чужеземец?
- Я люблю облака... облака, что плывут там, в вышине... дивные облака! (с)Шарль Бодлер

----------------------------------------------

Никогда не лги, не кради, не обманывай и не пей! Но если лжешь, то лги только ради любви, если крадешь – кради у плохих людей, если обманываешь – лучше обманывай Смерть, ну а если пьешь, то всегда пей до дна, чтобы перехватило дыхание!!!

---------------------------------------------

Всё началось от беспробудного пьянства, приёма наркотиков в неограниченных количествах и дозах, галлюцинаций и секса. Это началось очень дохуя давно, в начале 90-эх годов, наверное. И это всё продолжается до сих пор наращивая темпы. Просто я буханул как-то с самим Сатаной и тот напялил мне на башку оленьи рога и объявил своим демоном, Тираном Глубин....Может он просто был на столько пьян, а может он и впрямь решил, что мне можно доверять, но в любом случаи с тех самых пор мы заебатые кореша и часто бухаем вместе, снимаем тёлок, пиздим димов паповых по почкам и просто угараем по накуру.

Мир не без добрых людей, потому и не идеален!!!

Празднуй раньше праздника!!!

Я желаю всем людям только добра, всё равно они не знают что это такое на самом деле и думают каждый о своём из-за чего потом и пиздятся, порождая Ненависть и Зло!!!

У человека есть прекрасное качество - он питается, а значит его можно отравить!!!

Человек занимает высшую ступень развития среди животных только потому что знает и может применить множество различных поз при размножении!!!

Я - чернорабочий сатанинской революции!!!

Аборт - это когда мама убивает своего ребёнка!!! А когда аборт оплачивает папа - это заказное убийство!!!

Я не баснописец, но пизжу красиво!!!

Никакой человек не идеален, но мы не люди!

Мы в ответе за братьев своих меньших!!! Если уж убил человека, то позаботься о нём - закопай!!!

Господь спасёт мир! А кто же спасёт господа нашего?

Боженина - мясо бога.

Армагеддон- это всего навсего всемирный карантин!!!

© Depth's Tyran

-------------------------------------------

Большие несчастия не бывают продолжительны,а малые не стоят внимания...

Философия учит хлоднокровно относиться к несчастиям других людей...

Лишь та любовь справедлива,которая стремится к прекрасному не причиняя обид...

Все великие идеи-опасны...

Упрямство-вывеска дураков...

Желание счастья-в постижении желания счастья...

Не стреляйте из пушек по комарам...

(любимое)ИСКУШЕНИЕ-САМЫЙ СТРОГИЙ ЭКЗАМЕНАТОР НРАВСТВЕННОСТИ.....

В жизни есть только две великие трагедиии:первая когда человек не получает чего хочет....Вторая:когда получает...

Жизнь проходит так быстро,как будто ей с нами не интересно...

0----------------------------------------------------

--------------------
цена вам всем - цветочки у могил
Go to the top of the page

+Quote Post
InnKa
сообщение 25.05.2007, 9:44
Сообщение #2

Вампиролог-любитель

Що він не любив у дівчатах, так це те, коли вони казали "прівєт" і "діскацєка".

- Ти шо, може а г л о х л а? - Риба-Сонце заводилась усе більше від того, що Драрця (так-так, Драрця!) посміла осоухатися. Раптом Іринка зрозуміла, що на неї тисне не лише погляд дівчини. Банзай відклав ложку набік і підпер підборіддя п'ястуками, так, щоб не було віидно посмішки. Він дивився на неї дуже уважно, мов на реліктовий вид латимерії, виловлений у дідусевому садку коло хати.
- Нублядьвсьо! - процідила вона.

Формали (синоніми: "гопи", "гопніки", самоназва: "пацани") зазвичай носять короткі зачіски "їжачок", джинси, заперезані ременем на два язички (дуже характерно!), кросівки і заправлені за пояс сорочки картатого узору.
Гопніки віддають перевагу чорним тонам із мізерними, сказати б, мінімалістичними вкрапленнями білого - біла смужка на кашкеті чи білий рубчик на кросівках. Проте з чорним кольором слід бути обережним; він є також приоритетним для т. зв. блекерів - адептів death- та black-metal, абсолютно чужої гопнікам нонконформістської субкультури.

ВЧИТЕЛЕРІЗКА ПОБУТОВА СТАТИЧНА

Це як про секс: усі знають, але ніхто не говорить.

...всі волохаті людиська махали патлами так, що аж гай гудів.

Пан Вітайль глянув на сусіда таким убивчим поглядом, наче той щойно запропонував до десятиліття т. зв. Незалежності поставити мюзикл про історію України з Віциним, Нікуліним, Моргуновим у ролях відповідно Кия, Щека та Хорива і Борісом Моісєєвим у ролі їхньої сестри Либедь.

Любко Дереш - Культ

Это, конечно не все любимые цитаты)

--------------------
Музыка пребудет вечно и всюду, на Востоке и на Западе, в Южной Африке и Скандинавии, в Бразилии и в архипелаге ГУЛАГ. Потому что музыка метафизична. Понимаете, она по ту стороны физического бытия, по ту сторону времени, истории и политики, она вне богатства и бедности, вне жизни и смерти. Музыка - вечна." (П. Зюскинд "Контрабас")

+Quote Post
Esmeralda88
сообщение 20.07.2007, 19:38
Сообщение #3

Old resident

Что, еще одна тема про Дереша
На його лиці панувала особлива, блакитно-сіра комп'ютерна засмага, а окуляри, наче живі дерева, щороку нарощували собі додаткові кільця-лінзи.

Загалом, дуже живописний "колектив". Але це було ніщо у порівнянні з тими нещасними, ображеними на весь світ жертвами абортів, яких чомусь звикли так ласкаво називати учнями.

Як казала воннеґутівська Попелюшка: "Б'є годинник, курва мать, треба з балу утікать!"

Але Соля була не просто розумною, красивою, всесторонньо розвинутою дівчиною. Факультативно їй іще вдавалося бути лярвою, стервою, курвою і просто сукою.

Потім він почав ловити кайф від її уроків французької.

Соля хотіла переробити його на свій манер.

Оскільки "неформали" (навіть при всьому своєму різнопташші) є всього лиш о п о з и ц і є ю (всьому: суспільству, школі, формалам, батькам і т.д.), будемо відштовхуватись не від н и х, а від їхніх опонентів - формалів. Тут діє т.зв. "ефект дзеркала", за яким пригнічена меншість збирається докупки, називає себе неформалами і робить усе те, що й формали, лише з точністю до навпаки (див. К. Жижка-Рафалович "Ігорич, Немирич, Нірванич і Доберманич: 101 день у Панк-клюбі", "МіМ", Л., 1997р.). (З а у в а ж е н н я: якби формали були у меншості, та ще й у пригнобленні, тоді б в о н и стали називати себе неформалами).
Так от:
Формали (синоніми: "гопи", "гопніки", самоназва: "пацани") зазвичай носять короткі зачіски "їжачок", джинси, заперезані ременем на два язички (дуже характерно!), кросівки і заправлені за пояс сорочки картатого узору. (П р и м і т к а: формали-тубільці - автохтонні жителі Мідних Бук - зовнішньо дещо відмінні, що пояснюється нечистою кров'ю. Даний ареал заселений гібридними видами: гопнік-рагуль, гоп "Прикарпатський", гопнікобик. Навіть можна натрапити на рідкісного гоп-лох-штріх-бика - воїстину жалюгідне видовище! Автохтонні гопніки віддають перевагу спорткостюмам. Гопів виродженої крові можна розпізнати по светрові, недбало заправленому у спортивні штани. З а у в а ж е н н я: Автор цих рядків не розділяє позиції Стефка Шанкра, висунутої ним у сатиричній травестії "ІV Послання до салоїдів": у ній Шанкр називає гопів "прищавими тварюками". Автору даних рядків особисто доводилося зустрічати прищавих тварюк і серед хіпаблудів, а отже, прищавість критерієм приналежності бути не може). Проте шляхи гопів всередині коледжу і гопів знадвору рідко коли перетинаються.
Гопніки віддають перевагу чорним тонам із мізерними, сказати б, мінімалістичними вкрапленнями білого - біла смужка на кашкеті чи білий рубчик на кросівках. Проте з чорним кольором слід бути обережним; він є також пріоритетним для т.зв. блекерів - адептів death- та black-metal, абсолютно чужої гопнікам нонконформістської субкультури.
Особливо важні птиці в коледжі мають власні мобільні телефони, які переважно припинаються на видному місці, як правило, в області геніталій ("Ей, пацан!//Tи знову Анєчьку побачив,//Чи, може, тепер мобілку//Носиш у кишені?" - цит. за В. Реланіум "Акт вандалізму на острові Пасхи. Онтологія та космогонія львівської рагульні", "МіМ", Л., 1995 р.). Носити телефони їм не заважає навіть те, що Мідні Буки з трьох сторін оточені горами, та ще й лежать у природній улоговині, від чого всі коміркові телефони тут не працюють.
Проте іноді формали можуть досить вдало мімікрувати під певні течії андеґраунду. В таких випадках самого зовнішнього сканування не достатньо. Потрібне ж и в е с п і л к у в а н н я.
Методом ж и в о г о с п і л к у в а н н я - попри всю його небезпечність - безпомилково викривається істинне обличчя пацана.
"Гопніки розробили власний моральний кодекс чести, - пише Жижка-Рафалович, - кодекс чести, який ґрунтується на повному безчести й на відсутности будь-якого кодексу чести як такого. [...] Цей кодекс передається усно [...] з покоління в покоління, перетворившись у вироджену форму фольклору. Справжній пацан повинен уміти у будь-яку хвилину абаснувати (обґрунтувати) те, що він пацан, а не лох. [...] Хто цього не вміє - відповідно, ніякий не пацан. Справжні пацани т р у д я т ь с я - що на сленґу означає "забирати в лохів гроші"; гопів легко розпізнати по їхньому арґо, а ще простіше - по нахабному тупому виразу обличчя, котре немовби промовляє: "Хто ваділа на цій землі? Я ваділа на цій землі!". Гопи є першими паростками підліткової злочинности, і мрія кожного з них - "стати вором в законє". [...] Їхня кінцева мета - надглобальний, вселенський конформізм. Вони ненавидять усе, що відрізняється від СІРОСТИ, тієї порошнявої млявої СІРОСТИ, якою вони, власне, і є". (цит. по книзі К. Жижка-Рафалович "Ігорич, Немирич, Нірванич і Доберманич: 101 день у Панк-клюбі"., "МіМ", Л., 1997 р. ).
Пацани усюди (а у коледжі особливо) зневажали й дуже не любили неформалів. Неформали, у свою чергу, не любили їх. Але якщо останні у більшості своїй були ліберальними пацифістами і не звертали на пациків жодної уваги, то гопи сприймали кожного кудлатого чувака як персональну образу власної гідності. Тому й були винайдені такі геніальні речі, як "стріла", "качелі" тощо.

І він пішов зривати собі дах і допомагати зривати його своїм ближнім.

Страх був на вулицях, в'ївся у стіни кам'яниць, в'ївся у саму реальність, як запах коноплі має властивість в'їдатися у речі. Страх не був усередині. Він був назовні, поколював шкіру холодом, і заперечити його присутність було просто неможливо.
Він був таким же реальним, як ті вертикальні тіні, що копирсались у ночі навколо них, як і те, що обоє сьогодні мали зупинку серця.

[фактично? Немає фактичності, немає об'єктивності, є лише рівень сприйняття; тобі може видатись об'єктивним мій рівень, але все ілюзія]

[ти кажеш "Бог" просто так; у вас паскудна звичка все одягати у слова. Ви не можете жити без інтерпретацій. Бог набагато більше, ніж ти можеш собі уявити]

ЗАСТОРОГА:
- будуть зриватися дахи;
- неможливість зворотної інсталяції ґарантована

- Так-так. Головне, як то кажуть, знати своє місце. Не зажиратися. Чуєш, Банзаю? Як знаєш, де твоє місце в світі, уникнеш багатьох неприємностей. І не спіши так сильно, бо все одно, як то кажуть, "життя як сон". Чув такий вислів?

- Може, й нє, а може, й та... Вирішувати тобі, а не мені. Тільки скажу тобі таке: вся та метушня - вона нічого не означає. Вона не має жодного значення. Єдине, що має значення, що повинно мати значення, - це любов. Вона врятує світ, в кінцевому результаті. Бо якщо це не так, то й Кафка - звичайнісінький сухотник, і Гендрикс - простий собі ніґґер з гітарою, і джєз тоді не джєз, а так собі - трелькання на піаніні... Вона просто мусить врятувати всіх нас. Не краса. Не секс. Не пристрасть. Не гроші. Не надія і точно не політика. Світ врятує любов.
Старий заклав на шию свій музичний прилад, взяв до рук гітару і промовив на прощання:
- Йди, і так вже я розпатякався засильно. Тепер, певно, думаєш, шо я черговий божевільний.
Банзай не став заперечували, лиш дипломатично повів головою.
- Іди. І не втікай від обіцянок. І пам'ятай, шо я казав. І передавай вітання своїй колєжанці. І Ґєнику Брєвнову, він також мене має пам'ятати!
Вже порядно відійшовши від одержимого старого гіпі, Юрко озирнувся.
"А як щодо Бога? Він нас не порятує?" - подумалось Банзаю.
Несподівано старий перестав грати, подивився на його обиччя через сніг і вигукнув:
- А Бог і є любов, дурненький!

На превеликий подив патологанатома, розтин показав, що причиною смерті саме розтин і став.

Такі-от пироги, малята.

Вона дуже чітко відчувала, як повільно зсовується шифер.

Семпльований і Малаялам, Сем(пл) і Павук, Бівіс і Батгед з претензіями на IQ вище 150, два вар'яти, два збоченці, що хворобливо цікавляться питаннями статі, два психотерористи спудейської спільноти, два психопати і невротики, два самогубці, що не відбулися, два планокури, два неонацисти, два розбещені підлітки з язиками брудними, наче дно помийного відра. Такою була думка про них.
Дійсність мало чим відрізнялась від стереотипу.

"шиза падкралась нєзамєтна".

(с) Любко ДЕРЕШ "Культ"

Фєдя Круговий носив коротесеньку зачіску зразка "Я вышел из зоны", надавав перевагу заправленим сорочкам типу "мокрий шовк" та семітській горілці "Стопка". Її особливістю було те, що блювотиння, викликане перебором останньої, набирало приємного і дуже сильного запаху дині, чорної смородини чи абрикосу.

Воля насолоди й насолода волею.

Інколи я лякаюся самого себе. Лякаюся того, що є в мені всередині.

Я знаю: ми злі діти, раз надумали вбити когось. Зате ми не споруджуємо стін усередині. Ми залишаємо їх назовні.

Я гірко посміхнувся, розуміючи незбутність власних мрій. Добре, що ніхто не бачив цієї посмішки. Я знав: так посміхаються дорослі. Вона не віщувала нічого доброго. Люди з такою посмішкою відрізають псам хвости, вибивають немічним із рук милиці, розсипають назбираний дитиною-жебраком дріб'язок, а потім пускають собі кулю в рота. Я знав ту посмішку як облуплену.

Бо якщо не ми Фєдю, то Фєдя нас.

я чекав, коли вже заповниться та порожнеча.
Так ми вчились утікати від накоєного. Вчилися жити.

Ми будемо втікати. Все життя. Від мудрості натовпу й порад родичів.
Будемо носити цеглу й будувати високі мури.

Достоєвський написав цілу книжку про переживання чувачка, котрий уколошкав стареньку. Ми вбили й нічого не відчули.
Покоління байдужих. Покоління пофіґістів. Але то тільки зовні. Всередині муру ми існуємо, ба навіть живемо.
Чи я шкодую за накоєним? Ні.
Чи мене якимось чином це зачепило?
Ні. Мене це абсолютно не гребе.

(с) Любко ДЕРЕШ "Поклоніння ящірці"

Терезка була ласою до ніяковінь. Терезці видавалося, що ніяковіння - найдотепніший спосіб переконати співрозмовника, буцім її направду ставить у тупик сказане. Наче її це торкається.
Ви будете сміятись, але кожного разу, коли вона вдавала, буцім ніяковіє, губить слова чи втрачає думку, їй просто робилося ліньки пітримувати цю нав'язливу галюцинацію.
Терезка, найхоробріша дівчинка на світі, любила дітей і мріяла стати вихователькою в дитячому садочку. Діти, принаймні, бачили щось нове.

кажан серед білого дня

Коли ти починаєш видіти геометрію і чути тишу, тобі стає набагато цікавіше мовчати.

Я знав усі її фобії, неврози і підозри; я знав епітети, якими вона описує себе перед дзеркалом, і те, чому малює нігті на чорно (натякну: це пов'язано з мертвими воронами). Я знав, що довгі спідниці - це від нав'язливої думки про худі ноги. Я знав, що білизна під спідницею чорна (ха!) - але хто би міг припустити, що Тереза вибирала її під колір власної зіниці? (Між іншим, її очі сірі, як у годинникаря - а Терезка, наївна, зве їх зеленими.) Зраджу більше: я б не відмовився побачити, як вона лежить голою серед настурцій та анемонів.
О, ніхто не знає її так, як у будь-яку секунду можу знати я. Лице її - тропік маски, тисяча персонажів впродовж єдиної фрази. В кожному жесті я видів знаки відстороненості - впізнавані ознаки переходу.
Тереза мала фатальний погляд. Навіть носика втирала з таким виглядом, наче була готовою замість невинних пастельно-салатових сопельок побачити на пальцях яскравий мазок крові.
Застели підлогу картоном. Хай думають, що ти здуріла.
Не відповідай на запитання, інші й так знають відповідь, це пастка.
(Вони хочуть переконатися, що ти й надалі віриш у них.)
Не говори з ніким. Ти не почуєш нічого нового.
Не підтримуй розмови. Це банально.
Не говори зі собою. Тебе не існує. Не говори зі мною - мене не існує тим паче.
Не-пам'ятай. Ти вже мертва. Чи тобі одного разу не досить?
За страхом ховається тільки страх. Тому він несуттєвий. Чуєш, ти? Важлива тільки тиша.
МИ ВЖЕ ЦЕ ПРОХОДИЛИ! МИ ЗУСТРІЧАЛИСЯ! ВСЕ ЦЕ ВЖЕ БУЛО! Просто пам'ятай про ворон і канарок. Про кокциннелідів.
І от, уявіть собі таку картину: я курю, пускаючи дим, біля кіоска, як раптом зауважую її - чорна сорочка, напівзакочені рукави (надворі, пам'ятаємо, бабине літо) і пістрява краватка з вільним вузлом. Їбанутися можна.

Схожі на маминих синочків, а виявляються психопатами та ґвалтівниками.

- Ти мене звільняєш, Терезко. От ніхто так не вміє, як ти, їй Богу.

Як казав пророк Ісайя, будьмо уважні: з землі прийшли, в землю повернемося.

Їду додому. І так усі помруть. І я помру. Хіба тоді є що втрачати? Очевидячки, нє

Рідко який крик проймає так сильно, як той - пошепки.

Истина ошеломляющяя; она настолько невероятна,
что мы каждую секунду предаем ее ради жизни во лжи

(с) Любко ДЕРЕШ "Тереза та парабола"

Я став вільним, але ціною свободи була самотність.

минуле придавлює нас - скидаючи його, ми моло

В одноманітті днів почало здаватися, наче довкола - щоразу той самий день, тільки в іншому ракурсі. Я прокидався, і днесь мій насущний здавався мені днем вчорашнім, а вчорашній - сьогоднішнім. Час згорнувся у бублик.

Здавалося, в Тернополі закохуються тільки неформали - і виключно у неформалок.

вісім - спокою та гармонії

"найшла коза на кабель".

Мені здається, що я знаю про кожного все, до остатку. Тому що люди - застиглі шматки пам'яті. Я сам зроблений із пам'яті, тому мені легко бачити пам'ять інших.

Важким клубком у горло встрягло серце

Чому не сказали, що смерть - це так брудно, не в сяйві та славі, а серед гівна і сцяків? Чому змовчали, тату й мамо?
Холод входить у тіло.

заанґажовані інтелектуально українські неформали та незаанґажовані ідеологічно російські інтеліґенти - два опозиційні табори

Я теж спершу не врубався у його прикол - його приколом було мовчати. Але згодом мені сподобалось

Але якраз у тому вся чарівність - що все буває тільки раз.

Можливо, завтра ти знову будеш в картинці. Можливо, завтра ти забудеш, що таке дійсність, хоча, здаватиметься, практично нічого не змінилося. Просто запам'ятай: вихід є. Є вихід з цього безглуздого фільму, вихід за рамки сценарію. У дійсності немає ніякого сценарію! Там все вперше, все відбувається востаннє. Все відбувається насправді! Дороги назад не існує. Є тільки дійсність, яка не залишає місця для страху.

У Мідних Буках я, перший хлопець на селі, при спілкуванні з протилежною статтю користувався методом консервного ножа - діяв із силою, нагло та нахрапом. А тут мене делікатненько так вивели, як слухняне ягня.

енджоювати лайфом тут

Ти можеш робити, що хочеш. Ніщо не стримує, головне - не стримуй себе сам. Творчість значить розкутість. Спонтанність. Це свобода. Ти розумієш, що я кажу?

- Тому що вона думає, що в неї багато вільного часу. Час помститься за таке ставлення і одного дня задушить її.

Є така техніка, із розробок спецслужб. Миттєве зчитування людини, нагадує моє "дивлення в пам'ять". Глянув - і знаєш про людину все на світі. Точність техніки - від 2 до 99%, в оберненій залежності від зацікавленості у результаті. Чим більше зацікавлений, тим більше очікувань, тим менше довіри заслуговує результат.

Ти сам вільний вибирати. Можеш бути з нею, і всіма силами намагатися втриматися при ній. Тобі буде з нею легко, але це неправильна легкість. Знаєш, яка це легкість? Коли ти програв квартиру, і тобі легко-легко, аж голова крутиться. Погана легкість. Тобі не можна, щоб легко. Тобі потрібно, щоби було важко, щоби ти пихтів

Час - це ще одна фігура мого суперника, одна з ключових. Тільки тепер я знав свого противника по імені. Зі мною грав у шахи той, чиє ім'я смерть.

в той момент я по-справжньому відчув холод. Холод вічності, холод смерті - розумієте, чогось такого, над чим ми не владні.

наші рішення - точки дотику з дійсністю. Вони те, що існує.

Наші рішення - те, що існує. Вони формують русло, яким біжить потік життя.

Ще минулого разу, вивчаючи широкий ряд пінок та гелів, я здогадався, що купатися Гоца мастак. І взагалі, є винятковою чистюлею.
Гоца багато говорила. В неї було неміряно енергії, тому вона ніколи не стомлювалась говорити.

Ми просто перебували у стані чистої спонтанності, коли немає ні минулого, ні майбутнього, а є нічим не обумовлений момент теперішнього.

- Якщо ти відважуватимеш кожне своє рішення, як алмазний пісок, крупинка за крупинкою, рішення приведуть тебе до самого серця таємниці. У місце і час, де твої накази і рішення самому собі можуть стати наказами дійсності. Тоді ти побачиш вузький, але єдиний прохід на Свободу, у Дійсність, де немає минулого, немає майбутнього. Є тільки вона одна, оголена й неприкрита Свобода. Вона - і твоя Воля...

Кохатися без страху, без перешкод, без надій на пощаду. Скидати маски.
Якби я навчився жити так само щиро, як і кохатися з нею. Жити із пристрастю, викладаючись до останку, жити без остраху втратити, збідніти. Жити без жалю, жити на гребені хвилі, на кінчику головки, жити без сорому, цілеспрямовано, бурхливо, електрифікуюче. Гоца Драла була тою, ким хотів бути я. У її товаристві здавалося, що і я зможу стати палким до життя, зможу стати таким сердечним, зможу бути бурхливим у порожнечу, бути красивим перед обличчям Ніщо.

І ще про Гоцу, для повноти картини.
Трохи розбалувана. Навіть не трохи, а добре розбалувана. Неекономна, легковажна, марнославна, самовпевнена. Ще? Розсіяна, зверхня, глумлива... неврівноважена, істерична.
Може, я надто суворий? Нераз ловив себе на думці, як буду крок за кроком допомагати їй перетворювати ці недоліки у зрілі риси, як научатиму її чорноземної, хлопської мудрості. І відчував на язику латунно-тьмяний присмак перемоги.

Досить помітити його раз, і ти вже не загубиш його. Ти запам'ятаєш цей смак. Один смак для всього.

Тебе держить пробудженою малювання. Мене - пригадування. Шляхів багато. Смак один.

. Що це таке - проводити з коханою людиною один вечір на тиждень?

дірку в порожнечу

Гоца платила, і я вже навіть перестав пориватися якось цьому запобігти

Я на секунду подумав: а може, не розказувати їй нічого? Може, справді - викинути це все з голови, забути, вгамуватися? Ось воно - щастя, з простирадлами кольору морської хвилі та треками монреальського мінімал хаус, що лунатиме з долбі серраунд. Чи я дійсно хочу поставити це під загрозу?

Свобода кожної людини визначається кількістю фактів, сприйняття яких вона може міняти без шкоди для себе.

- Люди бувають різні, і точки нуль досягає чимало людей. Ця точка є нульовим рівнем свободи. Як тут хто поведеться, залежить від самої людини, від її характеру. Може, вона піде бити вітрини і срати посеред вулиці. Може, вона піде вбивати і різати. Може, вона почне проповідувати. Може, втече у пустелю. Може, залишиться там, де була. Все дозволено. Немає нікого, кому ти потрібний. Немає нікого, хто за тобою стежить. Старшого Брата не існує.

Зачекай. А якщо насправді немає ніякої реальності? Якщо насправді немає взагалі нічого і немає куди заглиблюватись?

Воля несе цей код, тому що воля підтримує світогляд. Поганий той світогляд, де немає місця для волі. Такий світогляд рано чи пізно перетворюється на в'язницю.

увага як магніт. До чого її прикладеш, те й будеш мати.

ми випадково зустріли одне одного? Ні, це співпали напрямки наших пошуків, наша увага працювала в одному керунку.

- Це єдина річ, якою варто займатися, - пояснював я Гоці, не засвітивши поки що всіх карт. - Відкривати для себе Світ таким, яким він є, у всьому різноманітті досвідів.

Кожен, хто відчуває брак соціальної енергії любові, їсть багато солодкого.

Встанови, що тобі потрібно, а що не потрібно, і позбудься зайвого. Економ час - він і є мастилом, яке обертає світ.

- Вистрибнув чоловік із десятого поверху. Пролітає між сьомим і п'ятим і каже: "Поки що все йде нормально".

- Ти розумієш? - ламким напівшепотом спитала вона востаннє. - Мені через тебе жити не хочеться. А ти далі своєї. Навіть не бачиш, що я жива, біля тебе, поруч, і що ти мені також потрібний тут і зараз.

Скільки би разів мені не довелося ще проходити через такі випробування, як із Гоцою, скільки б я не мудрішав, та скільки б не партачив, завжди можна почати від нуля.
Інакше - навіщо жити?

Все, що потрібно для рівноваги - відсутність бажань.

Як подякувати квітам за те, що вони пахнуть?

тихо.
Я дивився просто на Сонце - м'яке, рожеве, земне Сонце - і, мабуть, це від його світла в мене засльозилися очі. Мабуть, то було тільки Сонце.
Я дякував і плакав.

тільки одна з можливостей, котра була реалізована.

Вірити у вигадки легше - це ні до чого не зобов'язує. Докопування до дійсності завжди накладає відповідальність за викопане.

Хвилини ясності ми за традицією використовували для "дивилки". Ми називали це "дивилкою", бо все, що потрібно для гри - дивитися іншій людині в очі. Згідно вигаданої мною легенди, у давнину люди дивилися одне в одному в очі так довго, поки один з них не втрачав свідомості, а інший не відправлявся у мандри чужою головою. Я садовив бабу на ліжку, підкладав їй під спину величезну подушку і сідав навпроти. Наші погляди впиралися один в одного, і ми змагалися, хто кого передивить.

Давно просік певну річ. Пандемія неврозів, що ними так ряснів ХХ вік, криється, на мою думку, в трьох речах. Перша - це будильник. Людина повинна прокидатися у натуральний спосіб. Відтак суспільство, яке вимагає людині йти всупереч індивідуальних потреб організму - хворе суспільство. Якщо людину зі сну висмикує різкий дзвінок, у її підсвідомості татуюється один і той же візерунок паніки.
Інша причина - електричне світло. Від передозу червоного випромінення (а лампи розжарювання якраз такі) очне дно перебуває в перманентному напруженні, а цей спазм дає прямий вплив на самопочуття. Людина, котра споглядає світанок, відчуває приплив сил та оптимізму. Людина, котра втикає на жарівку, переживає тупе роздратування.
Про третю силу, якою сучасна людина роздовбує душу, я не можу сказати нічого. Але вона мусить бути, бо всього в житті є по три. Подумаймо разом... може, то щось, пов'язане з сексом? Чи з поглядами на духовність? Чи взагалі - все настільки просто, що ми й не гадали? Підозрюю, справа в тісному взутті.

Довкола мене кружляла паніка, схожа на пігмея в масці, махала руками й дико кукурікала.

Наче рідкий метал влився у холодну воду, і холод переміг.

В моїх очах відбивається бабин погляд, а в бабиному - погляд смерті.
Таким чином я хотів побачити погляд смерті й залишитися живим.

Все, що ми бачимо, - тільки відображення у люстерках, які смерть тримає у нас перед очима.

Все, що ми бачимо, - тільки відображення у люстерках, які смерть тримає у нас перед очима.

Я не маю думок, тому я бачу.

Справжні рішення - прості рішення.

Як смерть лякає своєю космічністю, так і знання лякає безбережжям. Справжнє знання завбільшки з небо.

Часом думаєш, знання - це і є небо.

(С) Любко Дереш "н а м і р !"

Можливо, якби Терезка спрямувала цей таємничий намір на щось людське - на конкретного молодого чоловіка, що самотів за нею в сусідній аудиторії, або на відомого бас-гітариста, чи на сексапільного мікробіолога - якби така сублімація мала місце, то виникло б велике і дуже людське почуття.

Коли я зустрівся з Терезкою віч-на-віч у визначений мною час, я зрозумів - йти нікуди.
Я вже в Безконечності.

Вона з'явилася такою, якою й уявлялася, і перше, про що я подумав, упізнавши ЇЇ, - нестиглі абрикоси. Тверді, терпкі, вогкі і ще трохи зелені. Ними пахли її голова та волосся.
Я знав усі її фобії, неврози і підозри; я знав епітети, якими вона описує себе перед дзеркалом; знав те, чому вона малює нігті на чорно (це пов'язано з мертвими воронами); знав, що довгі спідниці - це від нав'язливої думки про худі ноги; знав, що білизна під спідницею чорна (ха!) - але хто би міг припустити, що Тереза вибирала її під колір власної зіниці? Між іншим, ЇЇ очі сірі, як у годинникаря - а Терезка, наївна, зве їх зеленими.
Зраджу більше: я б не відмовився побачити її голою серед настурцій та анемонів. Ніхто не знає ЇЇ так, як у будь-яку секунду можу знати я. У кожному жесті я видів нові знаки відстороненості. Ознаки переходу.
Тереза, яку я побачив, мала фатальний погляд. Навіть носика втирала з таким виглядом, наче була готова замість невинних пастельно-салатових сопельок побачити на пальцях яскравий мазок крові. Видно, зустріч із "плазмою" багато чого навчила ЇЇ.
І от, уявіть собі таку картину: я зиркаю на годинник, 13.23, піднімаю очі і помічаю її - чорна сорочка, напівзакочені рукави (надворі, пам'ятаємо, бабине літо) і пістрява краватка з вільним вузлом. Мафіозі, курча!

Люди хочуть страждати, і це їхнє право. їх власний вибір. Хіба не є найвищим виявом гуманізму і співчуття дозволити людині страждати? Людство - це збіговисько злісних наркоманів, які сидять на найважчому наркотикові Всесвіту - на співчутті.

для нього припустимим є отримати життя вічне через муки, а муки - через те, що стадо баранів не повірило в те, що він Син Божий, - це його приватна справа.

- А ти? Ти хіба не прихильник такої тусні?
- Я? Мені не потрібна тусня. Я сам собі субкультура. Нікому з галогенів не потрібні доповнення. Ми й так подвійні.
- Дуже самовпевнено, тобі не видається? Дикий знизав плечима.
- Наша непотрібність запотребована. Подумай над цим. Як тільки перестане бути потрібною і твоя непотрібність, ти звільнишся. Відчуття потрібності - одна з пасток, які розставило твоє "я".

Як у Гемінґвея: що не книжка, то все мужики сп'яну рибу ловлять.

- Яке важке небо... відчуй його вагу... Відчуй, як воно тисне на тебе.

Я дещо знітився - устами дитини гундосить істина.

культовий альбом шанувальників dark ambient - The Power of Blindness.

Я ШИЗІЮ ВІД СВОБОДИ!

кожен крик тут - заклик до тиші.

6. МОЙСЕЙ (вул. Дорошенка, час-пік). У момент найбільшого руху по вулиці (це, як правило, післяобідень) на сцені з'являється богомільна, проте п'яна в дим алкоголічка із зачіскою "під хлопчика". Вона худа, засмальцьована, смердюча і страшна. Але від неї віє такою космічною одухотвореністю, що її постать мимоволі притягує погляди цілої вулиці. Сива баба, похитуючись, наче бувалий матрос, йде вулицею, плямкає губами і стиха бурмоче прокльони; кожне ЇЇ заточення то вправо, то вліво викликає тихі охкання та скрики в особливо чутливої публіки. У найнесподіваніший момент баба різко вискакує на проїжджу частину і, під урочисті фанфари гудків, зупиняє нерозривний потік автомобілів, маршруток і трамваїв владним змахом рук. Змовкає все, і море розходиться - алкоголічка неспіхом переходить дорогу, опускає руки і розчиняється серед натовпу.

Тому треба любити ближнього свого, бо тим ближнім можеш оказатися лічно ти сам.

- І шо важно, ти мусиш справити на цю юну крихітку вражіння настоящего менщизни в самому розквіті сил. Щоб вона буквально прочувствовала, що у тебе пропеллер в сраці. Ну, в її віці створити таке пріятне впєчатлєніє - нічого особливого, тобі це вдасться. Скалатай собі банду з малолеток. Ми ж це все проходили, стандартний триплекс: два прідурка, один вічно ірже, другий жаліє себе. І ти як давящій вектор. Пойняв? Захопи її чимось. Взнай, які у неї інтереси. Говоріть із нею про малярство, батярство, наркотики, секс, мекс, пекс, фекс - та хіба мало тем? Врешті-решт, візьми виїби її! Ти ж усе-таки Антиодуд!

Чому я це роблю? Мені цікаво спостерігати за ним. За ними. Цікаво бути ними. Бо найцікавіше - це полювання за собою.

- І знову двійка, Дереш. Ти так і не збагнув, що немає жодних сторін, а тільки віддзеркалення. І, коли ти спробував це логічно пояснити собі, ти знову пішов шляхом раціонального. Мені, приміром, зовсім не дивно, що я зараз розмовляю з тобою, а не з маестром там чи з Менделєєвим. Я просто над цим не думала. Не будувала пояснень. А ти попався. Бо всі правильні відповіді очевидні, над ними не потрібно думати: ти розмовляєш зі мною, бо це нелогічно. Бо я жінка. А існування жінки з погляду самодостатньої самозакоханості чоловіка ірраціональне.

(с) Любко Дереш "АРХЕ"

--------------------
Some men are like chocolate...

+Quote Post
Vampire_Erotica
сообщение 4.08.2007, 18:13
Сообщение #4

Newbie
*

Из: Kiev

О...Дереш!

--------------------
.......Vampire........

+Quote Post
Augustin
сообщение 29.08.2007, 21:24
Сообщение #5

Historian. really historian.

Из: Київ

Пожалуй, добавлю немного антики... Ох, антика!

"Жизнь - она как пьеса... Не важно, длинна ли, важно - хорошо ли сыграна..." - Луций Сенека
- Лжёт голос глупцов, говорящих, будто самое лучшее- умереть своей смертью... Чужой смертью никто не умирает... - он же
- Мать природа пожелала, чтобы первым плачем был плач при рождении человека... - он же
- Даже повеситься приятно на красивом дереве! -
Публий Сир
- Удовольствие только тогда благо, когда поутру не вызывает расскаяния smile.gif - Антисфен

--------------------
Даже самый длинный день скоро кончаеться... - Plinius Junior

Всё прекрасное - редко... - Marc Tullius Cicero

Без гнева и пристрастия. - Publio Cornelius Tacitus

+Quote Post
Lenor
сообщение 22.09.2007, 0:24
Сообщение #6

Scribe
**

Из: Kharkiv

"Рукописи не горят"
"Надежда -- патологическая вера в невозможное"
"Не давай мне ничего на память
Знаю я , как память коротка" А.Ахматова

--------------------
Мир внутри мой стонет, в заперти никого со мной нет

+Quote Post
Augustin
сообщение 23.09.2007, 21:21
Сообщение #7

Люби - и делай, что хочешь...

--------------------

+Quote Post
†..‡..†
сообщение 23.09.2007, 22:56
Сообщение #8

Old resident

Из: Dnipropetrovsk

Дуракам угодно, чтобы я сам следовал тем советам, которые даю другим. Но это невозможно, ведь я же совсем другой....
(с) Сальвадор Дали

--------------------
…….††††††‡‡‡‡‡‡‡‡††††††……
Graveyard

+Quote Post
Frozen Heart
сообщение 24.09.2007, 21:47
Сообщение #9

I'm Another

Из: Усинск, Россия

Найди что-нибудь, что тебе нравится делать, а потом найди кого-нибудь, кто будет тебе за это платить.
(Кэтрин Уайтхорн)

Долг - это то, о чём думаешь с отвращением, делаешь с неохотой и чем потом долго хвалишься.
(Неизвестный американец)

Работа - последнее прибежище тех, кто больше ничего не умеет.
(Оскар Уайльд)

Медицина - единственная наука, которая борется с причиной своего существования.

Совершенство в разработке достигается не тогда, когда нечего добавить, а тогда, когда нечего убрать.
(Антуан де Сент-Экзюпери) *надо послать это в Майкрософт!*

В паспортах таких людей, как я, надо ввести новую графу - Размах Крыльев.
(В. Ерофеев) *ну да, про меня smile.gif*

Один раз солгать нетрудно. Трудно солгать один раз.

--------------------
Я другая. Представительница вымирающего вида...

+Quote Post
Augustin
сообщение 25.09.2007, 22:50
Сообщение #10

Спеши не торопясь - Август. Очень актуально.

--------------------

+Quote Post
Mefesto
сообщение 26.09.2007, 8:00
Сообщение #11

Advanced member

Цитата(Frozen Heart @ Sep 24 2007, 22:47) [snapback]239382[/snapback]

...
Найди что-нибудь, что тебе нравится делать, а потом найди кого-нибудь, кто будет тебе за это платить.
(Кэтрин Уайтхорн)
...

Навіщо робити самому те, що за вас можуть зробити інші? biggrin.gif

Річард Грін

--------------------

+Quote Post
Frozen Heart
сообщение 26.09.2007, 14:16
Сообщение #12

I'm Another

От недостатка силы пускаются на хитрости, от недостатка ума - на всё что угодно.

Полезно лежать на голом полу... Особенно, если он противоположный.

Любовь - попытка дать то, чего у тебя нет, тому, кому это совсем не нужно.

Богатый человек не тот, у кого много, а кто нуждается в меньшем.

Адвокаты делятся на две категории: одни хорошо знают закон, другие хорошо знают судью smile.gif

"Если кто-то плюет тебе в спину, значит ты идешь впереди". Конфуций.

"Сознаться в своей неправоте значит стать умнее, чем были. Сильные духом пройдут через все". Конфуций.

--------------------

+Quote Post
Augustin
сообщение 26.09.2007, 20:11
Сообщение #13

"Лучше ничем не заниматься, чем заниматься ничем" - Плиний Младший...

--------------------

+Quote Post
†..‡..†
сообщение 26.09.2007, 22:47
Сообщение #14

Old resident

Цитата(Augustin @ Sep 26 2007, 21:11) [snapback]239540[/snapback]

"Лучше ничем не заниматься, чем заниматься ничем" - Плиний Младший...

Да! Это истина!)

--------------------
…….††††††‡‡‡‡‡‡‡‡††††††……
Graveyard

+Quote Post
Frozen Heart
сообщение 4.10.2007, 7:19
Сообщение #15

I'm Another

Любая идея, которая требует восхищения - нереальна. Любой Бог, который требует поклонения - не существует.

Забвение это то, что люди на этой планете называют "сознанием".

--------------------

+Quote Post
Augustin
сообщение 4.10.2007, 17:31
Сообщение #16

Никакие идеи ничего не требуют. Они не наделены человеческими чертами и не умеют говорить... Это абстракция... Другое дело, когда люди берут идеи "на вооружение". В эту же тему цитатка - "Люди пугают других, чтобы не бояться самим" - Тит Ливий. и не говори, что я язвлю!:)

--------------------

+Quote Post
Frozen Heart
сообщение 4.10.2007, 18:54
Сообщение #17

I'm Another

О_о
Долго думалаsmile.gif Нет, ты не язвишь... Чего бы это вдруг?smile.gif

"Отсутствие комплексов только из-за недостатка мозгов - это страшно".
Про нынешнюю молу:
"Быть сексуально привлекательной, не значит быть публично раздетой"

--------------------

+Quote Post
s/n26041986
сообщение 13.10.2007, 11:00
Сообщение #18

Member

Из: Sumy

«Мы свободны от рождения до могилы, но сами куем себе цепи» (Перумов)

--------------------
"O, Death, come near me,
save me from this empty, cold world!.."

"Когда приходят трудности, дружба исчезает." (Rena)

+Quote Post
Catharsis
сообщение 13.10.2007, 21:26
Сообщение #19

Scribe
**

Не стоит мешать врагу, если он делает ошибку.
(Наполеон)

Вы не потому не осмеливаетесь, что трудно, - трудно оттого, что Вы не осмеливаетесь! (Сенека)

Affet ama unutma (тур.) - Прости, но не забудь.

--------------------
why you feel so empty
and still have everything
it's fullfilment
I've got more companions
when I'm all alone
flesh is fetching

+Quote Post
Augustin
сообщение 14.10.2007, 7:34
Сообщение #20

Catharsis, +1! в тему -

"Рвение ослабевает с надеждой. Если мы не можем догнать, перестаем гнаться..." - Веллей Патеркул

--------------------

+Quote Post
Daevaron
сообщение 14.10.2007, 9:42
Сообщение #21

Newbie
*

Из: Керчь

"Радио! Вершина технической мысли. Меньше холодильника, дешевле телевизора, точнее пылесоса!"

Мураками, "Слушай песню ветра" laugh.gif

--------------------
From lifelessland......

+Quote Post
Alarik
сообщение 14.10.2007, 21:12
Сообщение #22

Member

...Держи в кулаке.
1.Большой - не прощай врагов.
2.Указательный - имей друзей.
3.Средний - не сожалей о сделанном.
4.Безымянный - меньше ври.
5.Мизинец - сумей достойно умереть...
...Дипломат – это человек, который может послать вас на х*й так, что вы с предвкушением будете ждать путешевствия...
...Слабые пьют, чтобы расхрабриться, а потом шумят, чтобы не потеряться.
Сильные пьют, чтобы расслабиться, а потом ведут себя тихо, чтобы никто случайно не пострадал...
..Обидь девушку рукопашника, и стань загадкой для хирурга...
...Девушки! Стреляя глазками, не бросайте раненых..!
...Синхрофазотрон.
А на нем, типа, синхрофазоцарь..!
...Не грузите меня, я вам млять, не сухогруз. Я танкер, налейте мне...
...Он отбил у товарища девушку.
За это товарищ отбил у него печень, почки, яйца и охоту отбивать девушек...
...- Ебаться, сука! Я сказал! Ебаться, сука, я - апостол! …(с) неизвестный сосед в гостиннице...
...Почти 70 процентов женщин в мире иногда или постоянно мастурбируют....
...Пилотка - это головной убор первых русских летчиков...
...В глубине души я очень верный человек. Но душа глубоко, а член-то -
снаружи...

--------------------
...Несмотря на то, что очко десантника в момент отрыва от рампы самолета способно перекусить лом, усилие создаваемое мышцами часто недостаточно чтобы обеспечить полную герметичность отверстия....

Если хочешь много ласки,
Много секса и любви -
Сделай что-нибудь плохое,
Чтоб потом тебя еб*и.

"Шутка должна быть смешной и неожиданной, как удар дубиной в темноте."(с)Офицер-преподаватель военной кафедры.

Обидь девушку рукопашника, и стань загадкой для хирурга.

Пытаясь остановить рукопашника вы рискуете потерять здоровье, красоту и способность передвигаться!

+Quote Post
s/n26041986
сообщение 19.10.2007, 13:04
Сообщение #23

Member

А из песен можно?

Крылья судьбы, падая вниз, тянутся вверх
Боли и слез "вечной любви" хватит на всех
И каждый шаг близок к тому, чтобы уснуть
Не оступись чтобы не забыть пройденный путь…
(Te Deum - В недрах души)

--------------------
"O, Death, come near me,

+Quote Post
Sister Of Charit...
сообщение 19.10.2007, 16:26
Сообщение #24

Old resident

там походу нада в какуюто арку,потом в шахту блять,
в подземелье и в пещеры забираться,неудивительно что я не нашёл))
хоть бы табличку повесили,придурки) © Олег Север

--------------------
цена вам всем - цветочки у могил

+Quote Post
Catharsis
сообщение 19.10.2007, 16:36
Сообщение #25

Scribe
**

"Сохранение порядка, а не исправление беспорядка является высшим принципом мудрости. Лечить заболевание после того, как оно уже возникло - все равно, что копать колодец, когда захотелось пить, или ковать оружие, когда началась война".

Ней-цзин. 2 век до нашей эры

--------------------
why you feel so empty
and still have everything
it's fullfilment
I've got more companions
when I'm all alone
flesh is fetching

+Quote Post
s/n26041986
сообщение 23.10.2007, 9:17
Сообщение #26

Member

«Там, внутри, клубились облака беспощадного, жрущего, голодного и алчного мрака, лишь изредка озаряемые мрачными алыми сполохами. Там гулял злой ветер, в котором воедино сплелись и боль, и гнев, и жажда крови – все то, без чего не может существовать Темный маг.»
(Перумов)

--------------------
"O, Death, come near me,

+Quote Post
s/n26041986
сообщение 12.11.2007, 10:56
Сообщение #27

Member

А шо, больше никто ничего интересного не читает?

"Здесь воскресают только самоубийцы"
Андрей Дашков "Презумпция виновности"

--------------------
"O, Death, come near me,

+Quote Post
Triviya
сообщение 21.11.2007, 19:10
Сообщение #28

Old resident

Из: Орлине гніздо на 9 поверсі

Расскажите о стихах, которые произвели на вас впечатление, о прозе, которая изменила ваше мировоззрение, о строках, которые помогли вам найти свою цель, стали вашим кредо, поддержали в нелегкой ситуации или которые вы просто любите перечитывать/повторять/слушать... Я уверена, у каждого живут в душе, а не только в памяти, такие слова. Может, они были прочитаны вами в какой-то книге, или услышаны в песне любимого исполнителя, или просто сказаны вами кому-то или близкими людьми вам. Поделитесь такими словами. Может, они помогут еще кому-то... Но, пожалуйста, оставляем не просто любимые цитаты - для них есть отдельная тема, - а те, которые можно назвать вашим (или чьим-то) девизом.

Пожалуй, начну...

А всё равно
Меня счастливей нету,
Хотя, быть может,
Завтра удавлюсь...
Я никогда
Не налагала вето
На счастье,
На отчаянье,
На грусть.

Я ни на что
Не налагала вето,
Я никогда от боли не кричу.
Пока живу — борюсь.
Меня счастливей нету,
Меня задуть
Не смогут, как свечу.
(Юлия Друнина)

--------------------
"И это все происходит, думаю, оттого, что люди воображают, будто человеческий мозг находится в голове; совсем нет: он приносится ветром со стороны Каспийского моря". Н. В. Гоголь, "Записки сумасшедшего".

+Quote Post
Augustin
сообщение 21.11.2007, 21:51
Сообщение #29

Строки, ставшие моим кредо смотри в подписи ))

--------------------

+Quote Post
s/n26041986
сообщение 28.11.2007, 8:41
Сообщение #30

Member

– Пропусти меня, – сказала она, – пропусти меня туда, слышишь, иначе я тебя убью.
– Нет.
– Учти, я буду драться за свою смерть. Ты не знаешь, какая я сильная.
– Знаю, – ответил он. – Ты самая сильная из всех, кого мне приходилось спасать.
– Тебе приходилось спасать! – закричала она. – Ах, тебе уже приходилось спасать! И что же, те люди не проклинали тебя и не плевали тебе в лицо, встретив в коридоре?
– Бывало всякое.
– Ты думаешь, что им нужно было твое спасение?
– Я думаю, что некоторым из них оно было нужно.
– Тогда ты заблуждаешься. Человек должен иметь право умереть. У нас отобрали все, но это единственное право, которое отобрать невозможно. Уйди с дороги.
(Сергей Герасимов «Тоннель»)

Действительно ли есть у человека такое право? Или это только самообман?

--------------------
"O, Death, come near me,

+Quote Post
Triviya
сообщение 7.12.2007, 12:24
Сообщение #31

Old resident

Из: Орлине гніздо на 9 поверсі

"Горе тому истребителю, который попытается нас истребить!" smile.gif (Дмитрий Емец)

--------------------
"И это все происходит, думаю, оттого, что люди воображают, будто человеческий мозг находится в голове; совсем нет: он приносится ветром со стороны Каспийского моря". Н. В. Гоголь, "Записки сумасшедшего".

+Quote Post
s/n26041986
сообщение 10.12.2007, 8:18
Сообщение #32

Member

Реальность есть реальность, а ложь есть ложь. И только сумасшедшие путают одно с другим. Но даже они страдают, потому что счастья нет и быть не может. Это очень просто и очень понятно.
И вдруг он догадался. Смерть – не такая уж простая штука. И даже больше: жизни нет, но и смерти нет; есть лишь бесконечная цепь вложенных друг в друга диско-жизней, созданных чьим-то бесконечным страданием, бесконечной болью и бесконечно безнадежной мечтой о лучшем.
(Сергей Герасимов «Диско-жизнь»)

--------------------
"O, Death, come near me,

+Quote Post
~Cain~
сообщение 3.02.2008, 20:39
Сообщение #33

Newbie
*

Под тюфяком, положенным на топчан, я нашел прилепившийся к нему обрывок старой газеты, пожелтевший и прозрачный клочок. Там напечатан был случай из уголовной хроники; начала заметки не было, но, по видимому, дело происходило в Чехословакии. Некий чех уехал из своей деревни, надеясь нажить себе состояние. Он действительно стал богатым и через двадцать пять лет вернулся на родину с женой и ребенком. Его мать и сестра содержали в родной деревне гостиницу. Желая сделать им приятный сюрприз, он, оставив жену и ребенка в другой гостинице, явился к матери. Она не узнала сына. Шутки ради он вздумал снять номер. Он показал свои деньги. Ночью мать и сестра убили его молотком и, ограбив, бросили тело в реку. Утром пришла жена и, ничего не зная, открыла, кто у них остановился. Мать повесилась, сестра бросилась в колодец. Эту историю я перечитывал тысячи раз. С одной стороны, она была невероятна. С другой – естественна. Во всяком случае, я считал, что этот чех в какой то степени получил по заслугам: зачем было ломать комедию?
Альбер Камю - "Посторонний"

+Quote Post
shunshula
сообщение 3.02.2008, 23:06
Сообщение #34

Newbie
*

Да я тебя, милая,
из могилы вырою!
Отряхну, помою,..
ВЫЕБУ ЗАРОЮ!!
*сор*

"Видет Бог как мне всё пох."

Гагарин долетался, а ты допи*дишся.

Жизнь бьёт ключом! и исключительно по голове.

Дайте водички попить, а то так есть хочеться, что аж переночевать негде!

Какое ваше собачье дело до моей кошачьей жизни?

--------------------
This game has no name. It will never be the same.

Масштаб моей личности измеряеться масштабом проблем на которые мне пох.

+Quote Post
Aspera
сообщение 8.02.2008, 15:41
Сообщение #35

Member

Из: Lviv

Мы не люди переодетые в собак.
Мы волки переодетые в людей.
Mamory Oshii

--------------------
Той хто бачив небо, не захоче залишатися в болоті

+Quote Post
Cothurnatus
сообщение 8.02.2008, 23:40
Сообщение #36

Member

Из: Zaporizhzhia, Ukraine

"Ничего не хочется... Ехать не хочется -- слишком сильное движение:
пешком идти не хочется -- устанешь; лечь? -- придется валяться попусту или
снова вставать, а ни того, ни другого не хочется... Словом, ничего не
хочется."

Серен Кьеркегор. "Афоризмы эстетика"

--------------------
To be, or not to be: that is the question. (William Shakespeare - Hamlet)
Memento mori! Perfice te!
Malum nullum est sine alique bono.

+Quote Post
Ger_Doktor_Alice
сообщение 9.02.2008, 22:00
Сообщение #37

Old resident

Многие люди подобны колбасам: чем их начинят, то они и носят в себе.
Козьма Прутков

--------------------
Критик должен быть готов и способен в любой момент и по первому требованию занять место критикуемого им и выполнять его дело продуктивно и компетентно; в противном случае критика превращается в наглую самодовлеющую силу и становится тормозом на пути культурного прогресса.
(с) доктор Йозеф Геббельс

Небываемое-бывает!
(с) Петр I

I was born with a stiff...
Stiff upper lip!
© AC/DC

Искренне ваш Ger_Doktor_Alice !

+Quote Post
s/n26041986
сообщение 11.02.2008, 14:33
Сообщение #38

Member

"Простолюдины будут кланяться тебе в ноги, чтобы ты справился с буйствующей нечистью, но при этом не подадут тебе и ложки к обеду, не пригласят ни в один дом, не протянут руки-и даже плату твою, твой хлеб постараются вручить через посредника, какого-нибудь настоятеля их сельской церкви. Но я знаю, ты не сломаешься. Ты выдержишь, у тебя внутри не мякиш, а сталь крепче гномьей..."
опять Перумов...

--------------------
"O, Death, come near me,

+Quote Post
Polly
сообщение 14.02.2008, 12:58
Сообщение #39

Old resident

Из: Boston, USA

я раскрашивал небо как мог
оно было белым как белый день
я лил столько краски на небеса
но не мог понять откуда там тень
это было в жаркий июльский день
когда болота горят когда зажигается
всё
от одного взгляда

Д. Арбенина

+Quote Post
animhotep
сообщение 14.02.2008, 13:19
Сообщение #40

Member

Из: Чернігів

Цитата
- Вот вы люди странные! Обязательно все должно иметь физическое воплощение. А у тебя так вообще одни инопланетяне какие-то. Почему ты не хочешь понять, что проявление жизни (то, что вы ищете в космосе) не обязано иметь ноги, голову и тело вообще. Жизнь на всех планетах есть. Сами планеты – это жизнь. Вот и воплощением жизни может быть идея, вдохновение, желание, чувство… Ну, как я могу тебе объяснить, кто я? Представь, что я мысль. По-вашему, естественно. А так меня вообще не существует. Нужно быть котом – я кот, нужно быть ветром – я ветер, но вы, земляне, такого не понимаете. Уж слишком вы приземлены!

Дейнеко Дарья "ПАРТИЯ ШАРИКОВЫХ ХОМЯЧКОВ"

--------------------
О цветке мы судим по его запаху, а запах это то, от чего цветок избавляется. И видим мы лишь то, что отражено, отброшено от поверхности. Мы познаем
сущее в его отбросах

[Поль Валери]

+Quote Post
Queen_Victoria
сообщение 22.02.2008, 11:48
Сообщение #41

Old resident

Из: Боярка

У мене колись був цілий блокнот цитат з японської та української літератури. Дала його комусь почитати - і все!

Але декілька цитат чудово пам"ятаю. На жаль, не пам"ятаю авторів деяких.

Довженко "Україна у вогні":
"Страшна не смерть, а мала ціна смерті"
"Найстрашніший в лісі звір - тхір: він смердить"

Ейдзі Йосікава "Честь самурая":
"5 пальців однієї руки не такі сильні, як кулак"
"Оцінити могутність гори можна лише здалеку"
"Ніщо не зрівняється зі станом, коли ти знаходишся на лезі ножа: з однієї сторони - перемога, з іншої - поразка"

Автора не пам"ятаю :
Смотри на смерит как на возвращение
Невинных нет
Толерация к предателям порождает новые предательства
Не нужно искать вершину смысла – там пустота.
Жизнь – гармоническая совокупность неприятного с вредным
Истину не познают – ее создают
Вы говорите, время проходит? Время стоит - проходите вы
Жлобским есть желание войти в историю, миновав тюрьму
Ты жив, потому что мы погибли – и зачит, ты будешь жить вместо нас
Властвует тот, кто рискует
Война – это вид искусства
Вся масса вещей – это ничто, хаос
Пустота удерживает в себе возможность всего
Бог создал все. Сатана сделал это интересным
Кто не подох от голода, подохнет от переедания
Гуманизм ничего не стоит, если он не подтвержден двойным преимуществом в авиации и танках
Случайность, как всегда, победит систему
Нет никакого истинного знания, есть лишь вера в то, что мы им владеем

--------------------
Fears must be conquered!
Many of what comes up are merely old Fears of Death!

+Quote Post
Перун
сообщение 24.02.2008, 10:04
Сообщение #42

Newbie
*

Из: Украина,Одесса.

"Кто не карает зла, тот способствует его свершению" - Леонардо да Винчи

"Религия-это опиум для народа". - Карл Маркс

"Всякая нация может и должна учиться у других." - Карл Маркс

"Великие кажутся нам великими лишь потому, что мы сами стоим на коленях." - Карл Маркс

"Дайте мне точку опоры - и я переверну Землю!" - Архимед

"Сумасшествие - всего лишь тоненький мостик между разумом и инстинктами..." - "Du riechst so gut", Rammstein

"Мы должны стать рабами законов, чтобы стать свободными." - Цицерон

"Выше силы нет ничего,кроме умения владеть ею." - Цицерон

"Интеллигенция - не мозг нации, а говно." - Ленин

"Мудрец избегает всякой крайности." - Лао-Цзы

"Бог это праекция человеческого сознания". -Феербах

"Давать каждому свое - это значило бы: желать справедливости и достигать хаоса." - Фридрих Ницше

"Церковь, это своего рода государство, но особенно лживое" - Фридрих Ницше

"Что не убивает меня, делает меня сильнее." - Фридрих Ницше

" Пусть дураки учатся на своих ошибках, я же предпочитаю учиться на ошибках других" - Отто фон Бисмарк

"Первый человек, бросивший ругательство вместо камня, был творцом цивилизации." -
Зигмунд Фрэйд

"Враг моего врага это моя будущая проблема, но сейчас он может быть полезен." - Инквизитор Квикос

"Имя нам Легион
Крови нашей океан
Мы не герои и не титаны, мы солдаты
После смерти мы отправимся в ад, на перегрупировку." - Надпись на Могиле комисара Кайна

"Степень свободы зависит от размеров клетки." - неизвестный автор

Установление какого либо порядка ведёт к величию но это же величие приводит к краху!(моя)

Остановить не останавливаемое можно если у него забрать точку опоры.(моя)

--------------------
Установление какого либо порядка ведёт к величию но это же величие приводит к краху!

+Quote Post
Queen_Victoria
сообщение 25.02.2008, 20:19
Сообщение #43

Old resident

Цитата
"Религия-это опиум для народа". - Карл Маркс

... который облегчает его страдания - продовження цитати. Комуністи для простоти використовували лише 1-шу частину.

Є у Маркса ще таке розкішне висказування стосовно природи грошей:
"Деньгами можеш быть и навоз, но навоз - это не деньги"

--------------------
Fears must be conquered!

+Quote Post
Перун
сообщение 26.02.2008, 13:07
Сообщение #44

Newbie
*

Из: Украина,Одесса.

значит Карл Маркс правильно подметил

--------------------
Установление какого либо порядка ведёт к величию но это же величие приводит к краху!

+Quote Post
Cothurnatus
сообщение 29.02.2008, 2:06
Сообщение #45

Member

Из: Zaporizhzhia, Ukraine

Проснулись только что. Разобраны кровати.
Ночной садится пар на грязный потолок.
Мужчина моется. Его жена в халате
Сидит лохматая и штопает чулок.

Жюль Лафорг

--------------------
To be, or not to be: that is the question. (William Shakespeare - Hamlet)
Memento mori! Perfice te!
Malum nullum est sine alique bono.

+Quote Post
Gothic Lolita
сообщение 1.03.2008, 0:53
Сообщение #46

Newbie
*

...цілує ніжно у вуста.. солодкі, неначе кров густа...

Рядки з улюбленого вірша

+Quote Post
Queen_Victoria
сообщение 2.03.2008, 13:58
Сообщение #47

Old resident

Колись давно почула по телеку переклад фрази "Коль упаду стрелой пронзенный, коль мимо пролетит она" на українську мову........ чесно, мені український варіант подобається більше.

"Чи гепнусь я дрючком пропертий, чи мимо прошпиндячить він". - все життя, напевно, буду пам"ятати.

А це улюблений віршик мого шкільного учителя фізики: "Не довго дьоргалась старушка в високовольтних проподах, її розтьорнанную тушку дожерли йожики в кущах". Не знаю, чи його ці слова авторства.

--------------------
Fears must be conquered!

+Quote Post
Igel_SK
сообщение 6.03.2008, 1:00
Сообщение #48

Member

Из: Винница

Воздушный шарик думал, что в него вдохнули жизнь, а на самом деле его просто надули.(Автор неизвестен)
На, кажется, надрезаном канате
Я - маленький плясун
Я тень от чьей-то тени, я лунатик
Двух темных лун.(М.Цветаева)
Окажутся там, откуда умчались, презрев смерть; целую ночь они будут нестись вперед как одержимые; на рассвете их свалит с ног ужасающая усталость, их лица, покрытые коркой грязи, окаменеют, подобно маскам, но они все равно будут мчаться и мчаться вперед, охваченые диким порывом, как будто на карту поставлено все самое важное на свете, и в конце концов они снова вернутся в уродливый провинциальный городишко, из которого уехали. Из Брешии в Брешию! Разве можно представить себе более выразительный символ бессмысленности?(Э.М. Ремарк)
Not every pain hurts deep inside
When you learn to divide(Lacrimosa)
Confusion will be my epitaph.
As I crawl a cracked and broken path
If we make it we can all sit back
and laugh.
But I fear tomorrow I'll be crying,
Yes I fear tomorrow I'll be crying.(King Crimson)
+ см. подпись

--------------------
"И что бы с вами ни случилось - ничего не принимайте близко к сердцу. Немногое на свете долго бывает важным."
(Э.М.Ремарк)

"I don't know you, you say you know me,
that may be so, but there's so much that I am unsure of..."
(Van Der Graaf Generator)

"Мы всегда что-нибудь придумываем, чтобы сделать вид, что мы живем."(С.Беккет)

+Quote Post
Aleks
сообщение 6.03.2008, 1:55
Сообщение #49

Old resident

Жизнь прекрасна и удивительна... но больше удивительна. © Мой дед.smile.gif

--------------------

+Quote Post
Glaz v nebe
сообщение 13.03.2008, 20:57
Сообщение #50

Коте

"Вещество "Д" - это отупение, отчаяние, болезненный разрыв с друзьями, с близкими... всех со всеми. Это забвение, одиночество, ненависть, подозрительность... и наконец - это смерть, медленная смерть. Мозга и тела."
Помутнение. Фильм

--------------------
Аномалия - она такая аномальная

+Quote Post

5 страниц V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic